Top 10 Kyylz Spülbecken organizer – Ociekacze do naczyń

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. HapiRm

#ad

HapiRm Organizer do zlewozmywaka, do przechowywania szczotek, gąbek i płynu do mycia naczyń, czarny, organizer kuchenny z tacką odpływową, organizer ze stali nierdzewnej, do kuchni i łazienki

#ad
HapiRm #ad - Stabilny i trwały - organizer do zlewu w kolorze czarnym jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, że przybory kuchenne są stabilne i nie przewracają się, która nie rdzewieje, dzięki czemu nie musisz się martwić o porysowanie rąk. Powierzchnia organizera jest gładka, co poprawia Twoje wrażenia. Praktyczne przechowywanieorganizer do mycia naczyń ma wymiary 24, które są podzielone na dwa poziomy.

Dzięki wyjmowanemu zlewozmywakowi kuchennemu można go wyjąć w każdej chwili, który cieszy oko. Organizer do zlewu kuchennego może utrzymać obszar w czystości i porządku. Dzięki temu blat roboczy pozostanie suchy i nie dostanie się wilgoci. Organizer do mycia naczyń nadaje się do wielu zastosowań i może być umieszczony w kuchni, bez skomplikowanych czynności i zbyt wielu narzędzi, pod prysznicem lub na biurku. Atwa instalacjaorganizer kuchenny można szybko zainstalować i używać, wystarczy zainstalować tacę ociekową na dole i można z niego korzystać.

Organizer do zlewu ze stali nierdzewnej jest wprawdzie modny i piękny, gdy woda jest pełna. Górny organizer do zlewu jest wyposażony w cztery przegródki na różne szczotki i gąbki, 5 x 13 x 7 cm i jest wyposażony w pięć obszarów o różnej wielkości, a największa przestrzeń do przechowywania na dolnym poziomie zapewnia miejsce na płyn do mycia naczyń, korek do zlewozmywaka. Inteligentne wzornictwospód organizera kuchennego ma modny i elegancki wzór, ale może również przyspieszyć odpływ brudnej wody i utrzymać organizer w kuchni w czystości i higieniczności.
MarkaHapiRm #ad
ProducentHapiRm #ad
Wysokość4.13
Długość10.16
Szerokość5.75
Numer częściZWJ106
ModelZWJ106

2. Brabantia

#ad

19 x 8,5 x 11,5 cm, tworzywo sztuczne/silikon, ciemnoszary, 1 jednostka, Brabantia Organizer

#ad
Brabantia #ad - Kompaktowy i piękny design. Atwy do czyszczenia, nadaje się do mycia w zmywarce. Oddzielna antypoślizgowa tacka ociekowa wykonana z wytrzymałego silikonu.
MarkaBrabantia #ad
ProducentBrabantia #ad
Wysokość4.53
Długość7.48
Waga0.57
Szerokość3.35
Numer części117503
Model117503

3. YOHOM

#ad

Organizer na przybory do mycia naczyń, YOHOM Caddy organizer na zlewozmywak kuchenny z tacką ociekową, uchwyt na szczotkę z regulowanymi przegródkami, uchwyt na gąbkę, uchwyt na przybory kuchenne

#ad
YOHOM #ad - Organizer na zlewozmywak kuchenny: zajmuje mało miejsca, ale można przechowywać wszystko, czego potrzebujesz, aby uporządkować zlew. Uchwyt na gąbkę z tacką ociekową: uchwyt na zlewozmywak posiada tackę ociekową, która zbiera wodę ze szczotek i gąbek. Czysty design nowej serii naszego pojemnika na zlewozmywak jest połączony z neutralnym szarym i białym kolorem.

Naprawdę bardzo dobrze czyści nieuporządkowane miejsce "za zlewozmywakiem". Półprzezroczysta tacka ociekowa jest zdejmowana z półki, dzięki czemu można ją łatwo wyczyścić w razie potrzeby. Trzymaj pędzle w pozycji pionowej i pozwól im dobrze ocieknąć. Można również użyć wszystkich lub w ogóle ścianek działowych, aby stworzyć większe miejsce na mydło do rąk lub inne duże przedmioty. Uchwyt do szorowania kuchennego: utrzymuje wszystkie szorowanie pionowo, a płyn do mycia naczyń w jednym wygodnym miejscu, aby nie zawsze wpadał do zlewozmywaka.

Ulepszony organizer do zlewozmywaków yohom: bardziej wytrzymały pojemnik na zlewozmywak posiada wystarczająco dużo miejsca do przechowywania wszystkiego, czego potrzebujesz do brudnych naczyń. Ten pojemnik na zlewozmywak idealnie pasuje do krawędzi zlewozmywaka. Uchwyt na szczotkę do mycia naczyń ze ściankami działowymi: istnieją regulowane ścianki działowe do oddzielania wszystkich gąbek i innych rzeczy, dzięki czemu lepiej je wysuszyć.
MarkaYOHOM #ad
ProducentYOHOM #ad
Wysokość5.79
Długość7.87
Waga0.47
Szerokość3.94
Numer częściYK1506P-D
ModelYK1506P-D

4. Joseph Joseph

#ad

Mały, ciemnoszary, Joseph Joseph Caddy, Organizer do zlewu

#ad
Joseph Joseph #ad - Pręt do wieszania mokrych ściereczek do naczyń i uchwyt na gąbkę. Główny pojemnik do przechowywania detergentu i szczotki do naczyń. Zlewnia ukryta zbiera nadmiar wody. Organizer do zlewu. Wymiary: 20 x 13, 5 x 11, 5 cm. Można go całkowicie zdemontować do czyszczenia.
MarkaJoseph Joseph #ad
ProducentJoseph Joseph #ad
Wysokość5.31
Długość4.53
Waga0.76
Szerokość8.27
Numer części85022
Model85022

5. Nieifi

#ad

Szczotki, ze zdejmowaną tacką ociekową, szmatki, na przybory kuchenne, Nieifi Organizer kuchenny ze stali nierdzewnej, czarny, gąbki

#ad
Nieifi #ad - Stal nierdzewna klasy premiumnasz zlewozmywak caddy jest wykonany z czystej stali nierdzewnej, która nie pozostawia odcisków palców, jest nierdzewna i odporna na pleśń.

Zdejmowana tacanasze produkty są wyposażone w zdejmowaną tackę, która może zbierać nadmiar wody, a następnie łatwo ją wylać. Wymiary: 21 cm szerokość x 12 cm głębokość x 10 cm wysokość. Dzięki temu Twój pulpit pozostaje schludny i such. Stabilny i antypoślizgowydzięki wzmocnieniu i antypoślizgowej konstrukcji dna można w każdej chwili usunąć wszystko z montera kuchennego i nie musisz się martwić, że się przewróci. Szybkie schnięciedno organizera do zlewu ma równomierny otwór, dzięki czemu przepływ powietrza jest maksymalizowany, a woda ociekowa szybko i łatwo spływa do tacy. Trwały materiał nie wgniecie się ani nie pęka.
MarkaNieifi #ad
ProducentNieifi #ad
Wysokość3.94
Długość8.27
Waga1.32
Szerokość4.72
ModelWP110

6. Toski

#ad

Toski Organizer do zlewozmywaka, organizer do zlewozmywaka do kuchni/łazienki, ze zdejmowaną tacką, szary organizer do zlewozmywaka, Caddy na płyn do mycia naczyń i gąbki

#ad
Toski #ad - Niezawodna obsługaw przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami, ponieważ oferujemy 12-miesięczną usługę zwrotu. Konstrukcja otworu odpływowego - organizer do umywalki z wyjmowaną tacką ociekową, utrzymuje umywalkę suchą i higieniczną, szybszy odpływ wody, można go łatwo zdemontować i wyczyścić. Wysokiej jakości materiałykosz ociekowy do zlewozmywaka wykonany z wysokiej jakości tworzywa ABS, sprawia, spód z antypoślizgową łatką, wytrzymały i trwały, zaokrąglone narożniki dla lepszej ochrony skóry przed zadrapaniami, gruba i gładka powierzchnia, przyjazny dla środowiska i zdrowia, że umieszczenie jest stabilniejsze i zapewnia wygodniejsze użytkowanie.

Genialne wzornictwoorganizer kuchenny z powiększoną przestrzenią boczną, małe przedmioty, może być używana jako uchwyt lub stojak do suszenia. Odprowadzanie wody jest przyspieszane dzięki gęstym otworom drenażowym na dnie, idealny do przechowywania umywalek. Przechowywanie w przegródkachorganizer kuchenny z dwiema przegródkami z dużymi i małymi przegródkami i przegródkami w kształcie koła zębatego, czyste i zorganizowane przechowywanie, aby przedmioty nie przewróciły się, łatwiejszy dostęp do przedmiotów, podział na przegródki, dla wszystkich potrzeb magazynowych.

Jak się z nami skontaktować: zaloguj się na swoje konto amazon > wybierz "Twoje zamówienie" > znajdź numer zamówienia > kliknij "Kontakt ze sprzedawcą", zaproponujemy Ci satysfakcjonujące rozwiązanie. Oferuje zarówno uchwyt na gąbkę, konstrukcja przedniej belki poprzecznej, takie jak gąbka/mydło, można dowolnie umieszczać, jak i uchwyt na szmatkę, pożegnaj się z bałaganem i zaprowadź porządek w swoim magazynie.
MarkaToski #ad
ProducentToski #ad
Wysokość5.12
Długość3.74
Szerokość6.89
Numer częściKSCO-GR
ModelKSCO-GR

7. GUWINA

#ad

GUWINA Organize ze stali nierdzewnej 304, organizer do zlewozmywaka z tacką na odpadki do kuchni, uchwyt na gąbkę, uchwyt na ściereczkę

#ad
GUWINA #ad - Utrzymuj blaty kuchenne w czystości i porządku. Ciany boczne i poduszki na stopyŚcianka boczna jest podniesiona do 40 mm, obiekt nie spada; podkładka pod stopy jest wyższa, stabilna i antypoślizgowa. Wykonanie jest staranne i nie rani rąk.

Obsługa klientajeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące otrzymanego organizera do zlewozmywaka, skontaktuj się z nami, rozwiążemy go dla Ciebie i zapewnimy Ci satysfakcję. Ochrona przed rdząorganizer do zlewu ze stali nierdzewnej 304, jest wodoszczelny i nierdzewny. Utrzymuj blat kuchenny w czystości i pomaga w utrzymaniu porządku oraz tworzy przyjemną atmosferę w kuchni. Uchwyt na klapę jest zawieszany oddzielnie, a kosz odpływowy zapewnia miejsce na gąbki i ciężkie przedmioty.

Wygodniej jest wyciągnąć tackę. Wysuwana tacaplastikowa tacka ociekowa organizera może zbierać plamy z wody na gąbkach, szczotkach i uchwytach. Rozsądny układ i dużo miejscaorganizer do zlewozmywaka kuchennego jest starannie zaprojektowany, cylinder szczotki może pomieścić małe narzędzia i szczotki, aby zapobiec mieszaniu, łatwy w montażu i zapewnia wystarczająco dużo miejsca. Ekskluzywny wygląd pasuje do wszystkich nowoczesnych stylów kuchni.
MarkaGUWINA #ad
ProducentGUWINA #ad
Waga1.65

8. Shunfaji

#ad

Z patelnią odpływową, Caddy organizer do zlewozmywaka, uchwyt czarny, gąbka, kosz na przybory kuchenne i łazienkowe, mydelniczka, stal nierdzewna, podwójne zastosowanie, klej, blat roboczy, szczotka

#ad
Shunfaji #ad - Oddzielne miejsca na szczotkę do warzyw, dozownik mydła, ręcznik i wiele innych. Oprócz subtelnej estetyki materiał zapewnia długą trwałość. Organizer do zlewozmywaka o innowacyjnym wzornictwie: zintegrowana szyna zapewnia miejsce do zawieszenia i suszenia ściereczek do naczyń.

Oferujemy państwu klej bez tłoczenia do montażu na ścianie. Może utrzymać blat roboczy w suchości. Idealnie nadaje się do organizacji gąbek i szczotek oraz mydła. Atwo zdejmowana tacka na ścinki zapobiega przedostawaniu się kropli wody i ułatwia czyszczenie. Nasz caddy zapewnia wystarczająco dużo miejsca na Twoje akcesoria do czyszczenia. Organizer do zlewu w kolorze czarnym o wysokiej jakości: nasz produkt jest wykonany z wysokiej jakości szczotkowanej stali nierdzewnej SUS304.

Antypoślizgowa rama: 4 dolne nóżki wielofunkcyjnego stojaka odpływowego są wyposażone w antypoślizgowy żel krzemionkowy, dzięki czemu nie ślizga się łatwo po postawieniu na biurku, a zdejmowana blacha odpływowa może wchłonąć kapiącą wodę z gąbek, szmat itp. Uchwyt na przybory kuchenne, uchwyt na ściereczkę z 2 metodami montażu, porządek i czystość: ozdoba na ścianę lub bezpośrednie umieszczenie na stole. Uporządkowane przechowywanie i zawsze pod ręką: twój pomocnik do przechowywania szczotek i gąbek.
MarkaShunfaji #ad
ProducentShunfaji #ad
Numer częściAFE104201ADGDE0505-Schwarz
ModelAFE104201ADGDE0505-Schwarz

9. COVAODQ

#ad

Szczotka, uchwyt na ściereczkę do naczyń, czarny blat roboczy z wanną odpływową do kuchni i łazienki, zlewozmywak kuchenny, COVAODQ Caddy organizer na gąbkę

#ad
COVAODQ #ad - Zdejmowana wanna odpływowa dolna tacka ociekowa jest zdejmowana, dzięki czemu blat roboczy może być chroniony przed plamami wody. Wygodne przechowywanie oddzielne obszary idealnie nadają się do przechowywania szczotek, szczotek do garnków i wielu innych.

Atwa instalacja - wyprodukowano z wytrzymałego materiału. Nie wymaga wiercenia, wymagane są tylko 3 stopnie, duża stabilność z 4 narożnikami na spodzie stopy, aby dostosować pozycję stelaża. Głębsza pojemność utrzymuje wodę w lekkości. Szerszy drążek do zawieszania sprawia, mydła do rąk, gąbek, że myjka szybko wysycha.

Idealny rozmiar - idealny do organizacji wszystkich pracowników i przechowywania różnych rozmiarów butelek i wszystkich gąbek, zajmując bardzo mało miejsca na ladzie. Wielokrotne zastosowanie może być umieszczony niezależnie w kuchni lub łazience, pomaga utrzymać blat wolny od bałaganu.
MarkaCOVAODQ #ad
ProducentCOVAODQ #ad
Wysokość6.97
Długość10
Waga1.63
Szerokość9.17

10. HapiRm

#ad

Korka do zlewu i ściereczki, 4 w 1, szczotki, ze stali nierdzewnej, z 2 klejami do gąbki, czarny, HapiRm Organizer do zlewozmywaka, wiszący organizer do zlewozmywaka

#ad
HapiRm #ad - Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy. Konstrukcja 4 w 1organizer kuchenny może pomieścić szczotkę, korek do umywalki i ściereczkę. Atwa instalacjanie wymaga wiercenia, można wybrać jedną z dwóch metod instalacji.

2 kleje, dzięki czemu można je przesuwać. Otrzymasz 1 x organizer do zlewozmywaka, 2 x klej. Organizer do zlewu można zawiesić bezpośrednio na zlewie lub przymocować łatką do zlewu lub ściany. Można je umieścić pojedynczo, gąbkę, a pusta konstrukcja przyspiesza ociekanie i utrzymuje przybory kuchenne w suchości. Rozmiar i akcesoriarozmiar organizera do zlewu w kolorze czarnym wynosi 21, 5 x 11 x 6, 7 cm, może nadać biurku nowy wygląd. Materiał ze stali nierdzewnejorganizer do mycia naczyń jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która może być bezpiecznie używana przez długi czas w mokrym zlewie i nie odkształca się i nie rdzewieje.

Uchwyt na gąbkę kuchenny ze stali nierdzewnej musi być regularnie czyszczony i wytrzymują dłużej. Przed użyciem kleju należy wytrzeć powierzchnię do czysta, wycisnąć powietrze po nałożeniu plastra i użyć go po 24 godzinach. Serwis posprzedażny hapirm zapewniamy 6 miesięcy gwarancji jakości na nasze produkty.
MarkaHapiRm #ad
ProducentHapiRm #ad
Wysokość2.76
Długość8.46
Waga0.57
Szerokość4.72
Numer częściDP-SCJYS
ModelDP-SCJYS