Top 10 Wandpaneele Selbstklebend Küche – Elementy zabezpieczające tył kuchenki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. GRAZDesign

#ad

Szkło, panele ścienne kuchnia zabawne hasło, lustro do płytek, GRAZDesign Ochrona przed pryskaniem szkło o wyglądzie kamienia, hasło rodzinne / 60 x 40 cm, tylna ścianka kuchenna

#ad
GRAZDesign #ad - Zachowuje swoją jakość i intensywność kolorów również przy regularnym użytkowaniu przez dłuższy okres. Możesz wybrać projekt, który najlepiej pasuje do wyposażenia kuchni i tym samym stworzyć piękną atmosferę. Inne rozmiary dostępne na zamówienie: oferujemy elastyczność produkcji naszej osłony przed pryskaniem ze szkła w innych rozmiarach.

Dzięki temu uzyskasz jednolity i stylowy wygląd w całej kuchni. Trwała i trwała: dzięki zastosowaniu wysokiej jakości szkła i bezpośredniemu drukowi ochrona przed pryskaniem jest wyjątkowo wytrzymała i trwała. Skontaktuj się z nami, aby omówić swoje indywidualne rozmiary i otrzymać ochronę przed pryskaniem. Wszechstronne możliwości zastosowania: nasza ochrona przed pryskaniem nadaje się nie tylko do obszaru za kuchenką, ale również do zlewozmywaka. Różnorodne wzory: nasza osłona przed pryskaniem na tylnej ściance kuchennej jest dostępna w wielu nowoczesnych wzorach. Niezależnie od tego, czy chodzi o tłuszcz, sosy lub inne zabrudzenia – można je łatwo zetrzeć i nie pozostawiają żadnych śladów.

Wyprodukowano w niemczech: nasza wysokiej jakości osłona przeciwbryzgowa do tylnej ścianki kuchennej ze szkła jest produkowana w Niemczech zgodnie z surowymi standardami jakości i z precyzją, aby zapewnić Państwu produkt najwyższej jakości. Ochrona przed rozpryskami i plamami: osłona przed pryskaniem służy nie tylko upiększeniu Twojej kuchni, ale również skutecznie chroni przed rozpryskami i plamami, które mogą powstać podczas gotowania. Praktyczne czyszczenie: dzięki gładkiej szklanej powierzchni osłonę można bez problemu wyczyścić.
MarkaGRAZDesign #ad
ProducentGRAZDesign #ad
Wysokość15.75
Długość0.16
Waga5.27
Szerokość23.62
Numer części200317_60x40_SP
Model200317_60x40_SP

2. Rodnik

#ad

Wybór motywów przyprawy, druk bezpośredni, Rodnik Tylna ścianka kuchenna wytrzymała płyta z tworzywa sztucznego ABS Monolith w jakości Deluxe

#ad
Rodnik #ad - Jakość deluxe: materiał - odporne na ciśnienie tworzywo sztuczne ABS, odporne na wodę i ciepło z wyjątkiem kuchenki gazowej, grubość 1, 6 mm, zakrywa istniejące fugi.

Płyty w jakości premium grubość 1, 2 mm w korzystnej cenie można znaleźć w naszym sklepie Amazon wystarczy wpisać "Rodnik Küchenrückwand" w polu wyszukiwania Amazon. Monolityczny, nadruk bezpośredni: płyta składa się z jednego kawałka bez warstw pośrednich, motyw jest drukowany bezpośrednio na płycie. Atwy montaż za pomocą standardowego kleju montażowego niezawierającego rozpuszczalników. Wskazówka: najpierw należy zamówić wzory u różnych producentów i porównać je ze sobą. Przycinanie odbywa się za pomocą ostrego noża do cięcia dywanów.
MarkaRodnik #ad
ProducentRodnik #ad
Numer częściB07V9TSVC8
ModelSpritzschutz

3. Rodnik

#ad

Wybór motywów elegancja, Rodnik Tylna ścianka kuchenna wytrzymała płyta z tworzywa sztucznego ABS Monolith w jakości Deluxe, druk bezpośredni

#ad
Rodnik #ad - Przycinanie odbywa się za pomocą ostrego noża do cięcia dywanów. Jakość deluxe: materiał - odporne na ciśnienie tworzywo sztuczne ABS, 6 mm, grubość 1, odporne na wodę i ciepło z wyjątkiem kuchenki gazowej, zakrywa istniejące fugi.

Atwy montaż za pomocą standardowego kleju montażowego niezawierającego rozpuszczalników. Wskazówka: najpierw należy zamówić wzory u różnych producentów i porównać je ze sobą. Monolityczny, nadruk bezpośredni: płyta składa się z jednego kawałka bez warstw pośrednich, motyw jest drukowany bezpośrednio na płycie. Płyty w jakości premium grubość 1, 2 mm w korzystnej cenie można znaleźć w naszym sklepie Amazon wystarczy wpisać "Rodnik Küchenrückwand" w polu wyszukiwania Amazon.
MarkaRodnik #ad
ProducentRodnik #ad
Numer częściB07V9TSVC8
ModelSpritzschutz

4. Rodnik

#ad

Druk bezpośredni, wybór motywów wiśniowy sen, Rodnik Tylna ścianka kuchenna wytrzymała płyta z tworzywa sztucznego ABS Monolith w jakości Deluxe

#ad
Rodnik #ad - Monolityczny, nadruk bezpośredni: płyta składa się z jednego kawałka bez warstw pośrednich, motyw jest drukowany bezpośrednio na płycie. Przycinanie odbywa się za pomocą ostrego noża do cięcia dywanów.

Atwy montaż za pomocą standardowego kleju montażowego niezawierającego rozpuszczalników. Jakość deluxe: materiał - odporne na ciśnienie tworzywo sztuczne ABS, odporne na wodę i ciepło z wyjątkiem kuchenki gazowej, 6 mm, grubość 1, zakrywa istniejące fugi. Płyty w jakości premium grubość 1, 2 mm w korzystnej cenie można znaleźć w naszym sklepie Amazon wystarczy wpisać "Rodnik Küchenrückwand" w polu wyszukiwania Amazon. Wskazówka: najpierw należy zamówić wzory u różnych producentów i porównać je ze sobą.
MarkaRodnik #ad
ProducentRodnik #ad
Numer częściB07V9TSVC8
ModelSpritzschutz

5. Rodnik

#ad

Wytrzymała | wybór motywów Menu beżowy, odporna na zarysowania i wodoodporna, stabilna, Rodnik Tylna ścianka kuchenna NOWOŚĆ! Alternatywa dla szkła! Stałe płyty ABS z nadrukiem bezpośrednim monolith !

#ad
Rodnik #ad - Wskazówka: najpierw należy zamówić wzory u różnych producentów i porównać je ze sobą. Płyty w jakości premium grubość 1, 2 mm w korzystnej cenie można znaleźć w naszym sklepie Amazon wystarczy wpisać "Rodnik Küchenrückwand" w polu wyszukiwania Amazon.

Atwy montaż za pomocą standardowego kleju montażowego niezawierającego rozpuszczalników. Jakość deluxe: materiał - odporne na ciśnienie tworzywo sztuczne ABS, 6 mm, odporne na wodę i ciepło z wyjątkiem kuchenki gazowej, grubość 1, zakrywa istniejące fugi. Monolityczny, nadruk bezpośredni: płyta składa się z jednego kawałka bez warstw pośrednich, motyw jest drukowany bezpośrednio na płycie. Przycinanie odbywa się za pomocą ostrego noża do cięcia dywanów.
MarkaRodnik #ad
ProducentRodnik #ad
Numer częściB07V9TSVC8
ModelSpritzschutz

6. Rodnik

#ad

Rodnik Tylna ścianka kuchenna wytrzymała płyta z tworzywa sztucznego ABS Monolith w jakości Deluxe, druk bezpośredni, wybór motywów jeżyny

#ad
Rodnik #ad - Wskazówka: najpierw należy zamówić wzory u różnych producentów i porównać je ze sobą. Jakość deluxe: materiał - odporne na ciśnienie tworzywo sztuczne ABS, odporne na wodę i ciepło z wyjątkiem kuchenki gazowej, 6 mm, grubość 1, zakrywa istniejące fugi.

Przycinanie odbywa się za pomocą ostrego noża do cięcia dywanów. Atwy montaż za pomocą standardowego kleju montażowego niezawierającego rozpuszczalników. Monolityczny, nadruk bezpośredni: płyta składa się z jednego kawałka bez warstw pośrednich, motyw jest drukowany bezpośrednio na płycie. Płyty w jakości premium grubość 1, 2 mm w korzystnej cenie można znaleźć w naszym sklepie Amazon wystarczy wpisać "Rodnik Küchenrückwand" w polu wyszukiwania Amazon.
MarkaRodnik #ad
ProducentRodnik #ad
Numer częściB07V9TSVC8
ModelSpritzschutz

7. Rodnik

#ad

Odporna na zarysowania i wodoodporna, stabilna, Rodnik Tylna ścianka kuchenna NOWOŚĆ! Alternatywa dla szkła! Stałe płyty ABS z nadrukiem bezpośrednim monolith !, wytrzymała | WYBÓR MOTYWNY krople rosy

#ad
Rodnik #ad - Płyty w jakości premium grubość 1, 2 mm w korzystnej cenie można znaleźć w naszym sklepie Amazon wystarczy wpisać "Rodnik Küchenrückwand" w polu wyszukiwania Amazon.

Jakość deluxe: materiał - odporne na ciśnienie tworzywo sztuczne ABS, grubość 1, 6 mm, odporne na wodę i ciepło z wyjątkiem kuchenki gazowej, zakrywa istniejące fugi. Monolityczny, nadruk bezpośredni: płyta składa się z jednego kawałka bez warstw pośrednich, motyw jest drukowany bezpośrednio na płycie. Atwy montaż za pomocą standardowego kleju montażowego niezawierającego rozpuszczalników. Wskazówka: najpierw należy zamówić wzory u różnych producentów i porównać je ze sobą. Przycinanie odbywa się za pomocą ostrego noża do cięcia dywanów.
MarkaRodnik #ad
ProducentRodnik #ad
Numer częściB07V9TSVC8
ModelSpritzschutz

8. Rodnik

#ad

Stabilna, wytrzymała | WYBÓR MOTYWU Cherry On Ice, Rodnik Ścianka kuchenna NOWOŚĆ! Szkło Alternatywa! Solidne płyty ABS z bezpośrednim nadrukiem monolit!, odporna na zarysowania i wodę

#ad
Rodnik #ad - Atwy montaż za pomocą standardowego kleju montażowego niezawierającego rozpuszczalników. Monolityczny, nadruk bezpośredni: płyta składa się z jednego kawałka bez warstw pośrednich, motyw jest drukowany bezpośrednio na płycie.

Płyty w jakości premium grubość 1, 2 mm w korzystnej cenie można znaleźć w naszym sklepie Amazon wystarczy wpisać "Rodnik Küchenrückwand" w polu wyszukiwania Amazon. Przycinanie odbywa się za pomocą ostrego noża do cięcia dywanów. Wskazówka: najpierw należy zamówić wzory u różnych producentów i porównać je ze sobą. Jakość deluxe: materiał - odporne na ciśnienie tworzywo sztuczne ABS, odporne na wodę i ciepło z wyjątkiem kuchenki gazowej, 6 mm, grubość 1, zakrywa istniejące fugi.
MarkaRodnik #ad
ProducentRodnik #ad
Numer częściB07V9TSVC8
ModelSpritzschutz

9. StickerProfis

#ad

StickerProfis Pro Pop samoprzylepna ścianka kuchenna

#ad
StickerProfis #ad - Wytrzymała i odporna na zarysowania dzięki przezroczystej warstwie ochronnej. Ywe kolory o wysokiej rozdzielczości - nieprzejrzysta. Odporna na rozpryski tłuszczu i ciepło na kuchence. Atwa do czyszczenia – możliwość usunięcia bez pozostawiania śladów. Do nakładania w mgnieniu oka bezpośrednio na płytki – samoprzylepna i bez pęcherzyków powietrza.
MarkaStickerProfis #ad
ProducentStickerProfis #ad
Waga0.88
Numer częściama-37843-11

10. StickerProfis

#ad

StickerProfis Pro Pop samoprzylepna ścianka kuchenna

#ad
StickerProfis #ad - Atwa do czyszczenia – możliwość usunięcia bez pozostawiania śladów. Ywe kolory o wysokiej rozdzielczości - nieprzejrzysta. Do nakładania w mgnieniu oka bezpośrednio na płytki – samoprzylepna i bez pęcherzyków powietrza. Wytrzymała i odporna na zarysowania dzięki przezroczystej warstwie ochronnej. Odporna na rozpryski tłuszczu i ciepło na kuchence.
MarkaStickerProfis #ad
ProducentStickerProfis #ad
Waga0.88
Numer częściama-37843-9