Top 10 Zahlemann Und Söhne Spiel – Gry planszowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Zygomatic

#ad

Dobble, gra po niemiecku, Asmodee 200960

#ad
Zygomatic #ad - Dobble to szybka i zabawna gra karciana dla dużych i małych. Dobble to gra obserwacyjna i reakcyjna dla całej rodziny, w której wszyscy gracze bawią się jednocześnie.

W oryginalnej wersji firmy Dobble masz symbole z różnych obszarów. W dobble musisz znaleźć i nazwać jedyny symbol, który jest przedstawiony na dwóch kartach szybciej niż wasi współgraczy. 2-8 graczy | od 6 lat | czas odtwarzania do 15+ minut na imprezę | Gra w języku niemieckim. Zdecyduj się na 1 z 5 różnych wariantów gry i zacznij zaczynać. Zakrywa karty i szybko zobaczysz, który symbol jest taki sam na 2 kartach.
MarkaZygomatic #ad
ProducentZygomatic #ad
Wysokość5.12
Długość5.12
Waga0.55
Szerokość3.15
Numer części200960
Model200960
GwarancjaKeine Garantie

2. Ravensburger

#ad

Ekscytujący wyścig ślimakowy, 2-6 graczy, od 3 lat, gra planszowa i gra towarzyska dla dziewcząt i chłopców, Ravensburger Kinderspiel 21420, Tempo mały ślimak

#ad
Ravensburger #ad - Kto jako pierwszy kroi ślimaka nad linię mety, wygrywa grę. Dziecięcy produkt idealnie nadaje się jako gra w podróż oraz jako prezent urodzinowy, prezent bożonarodzeniowy lub wielkanocny dla chłopców i dziewczynek od 3 lat.

Od 1985 roku temppo, mały ślimak jest uważany za jeden z klasyków wśród gier planszowych dla dzieci i zapewnia zabawę i napięcie podczas każdego wieczoru zabaw. Dzięki długotrwałemu napięciu, czasowi gry 10-15 minut i liczbie graczy 2-6 graczy gra edukacyjna staje się zabawną zabawką dla całej rodziny. Popularny klasyk wyścigów ślimakowych wspiera pierwsze zrozumienie zasad, rozpoznawanie kolorów i koncentracji, a tym samym zapewnia zabawny rozwój dzieci od 3 lat. Gracze dodają kostki kolorów i wyciągają odpowiednie ślimaki do przodu.
MarkaRavensburger #ad
ProducentRavensburger Spielverlag #ad
Wysokość2.17
Długość13.19
Waga0.66
Szerokość9.09
Numer części21420 4
Model21420
Gwarancja2 Jahre Gewährleistung

3. Ravensburger

#ad

Gra towarzyska dla dzieci i dorosłych, gra roku, 2-6 graczy, najlepsze gry rodzinne, od 6 lat, Ravensburger 26424, Sagaland

#ad
Ravensburger #ad - W 1982 roku została wyróżniona jako gra roku. Tajemnice lasu z najpopularniejszymi bajkami przyciągają każdego gracza i sprawiają, że Sagaland jest idealnym prezentem urodzinowym, prezentem świątecznym lub wielkanocnym dla chłopców i dziewczynek.

Gra towarzyska należy do najlepszych gier rodzinnych Ravensburger i zachwyca od dziesięcioleci swoimi trwałymi komponentami oraz wysokiej jakości wykonaniem. Nasze najlepsze gry rodzinne – te popularne rodzinne klasyki przynoszą mnóstwo zabawy dla dużych i małych! Dzięki liczbie graczy od 2 do 6 graczy i czasie gry 30-45 minut Sagaland to krótka gra dla dzieci. Proste zasady gry i ekscytujące rundy gry zapewniają długotrwałą radość z gry.

Czarująca gra zapamiętująca i szukająca dla chłopców, dziewcząt i dorosłych: gra planszowa od 6 lat zapewnia świetną zabawę i nie może jej zabraknąć w żadnej kolekcji gier. Potajemnie każdy gracz szuka rywali na straży i z odrobiną szczęścia w kostce w bagażu: zawsze dąży do szybkiego pośpiechu do zamku, aby poprawnie odpowiedzieć na pytania króla dotyczące kryjówki.
MarkaRavensburger #ad
ProducentRavensburger Spielverlag #ad
Wysokość14.69
Długość10.75
Waga0.88
Szerokość2.13
Numer części26424 7
Model26424 7
Gwarancja2 lata gwarancji

4. Ravensburger

#ad

Oryginalna gra Malefiz, gra rodzinna dla 2-4 graczy, klasyk Ravensburger od 6 lat, Ravensburger 26737

#ad
Ravensburger #ad - Wiele dróg prowadzi do celu. Ekscytujące wyzwanie dla wszystkich fanów gier, wspaniałe zajęcie dla 2-4 dzieci lub dorosłych, idealne na każdy wieczór zabaw. Gra zachwyca młodych i starszych już od wielu pokoleń.

Ponadto gra w kości to świetny prezent na urodziny lub Boże Narodzenie. Zawiera zrozumiałą instrukcję gry do oryginalnego i szybkiego Malefiz. Gra łączy w sobie prostotę z napięciem i szczęściem, radość dla całej rodziny w wieku od 6 do 99 lat. Powstaje przy tym pytanie: czy wybrana ścieżka na planie meczów jest właściwa. A kiedy trafi los, jak najwyższa pozycja: jeśli szczęście kostkowe migruje do innych graczy, blokada blokuje Ci szybkie nadrobienie zaległości.

Malefiz: klasyk ravensburger łączy w sobie szczęście w kostce, taktykę i siłę nerwów. Malefiz udowadnia, że nic nie traci się tak szybko, pozycja biegunów zniknie błyskawicznie. Podczas gry planszowej gracze malefiz muszą szybko analizować rozgrywkę i zmieniać swoją taktykę. Blokowanie innych i stawianie sobie kamieni na drodze, nie tracąc przy tym radości z gry.
MarkaRavensburger #ad
ProducentRavensburger #ad
Wysokość13.27
Długość9.25
Waga1.28
Szerokość2.2
Numer części26737
Model26737
Gwarancja2 lata gwarancji

5. Ravensburger

#ad

Gra dla 2-4 graczy, kompaktowy format, zając, gra podróżna, gra dla dzieci od 4 lat, Ravensburger 23119, Max Mümmelmann

#ad
Ravensburger #ad - Kompaktowy format nadaje się szczególnie dobrze do zabrania ze sobą w podróż lub w podróż. Idealnie nadaje się jako prezent urodzinowy lub bożonarodzeniowy dla wszystkich fanów zajączków. Gry z przynoszeniem firmy ravensburger są specjalnie dostosowane do różnych grup wiekowych i przekonują wysoką jakością.

Następnie wyciąga się kartę ze stosu, otrzymasz kartę od gracza. Najpierw jest rzucanie w kostkę i ciągnięcie, na którym znajduje się max. Jeśli na mapie pojawi się max, zając Max jest preferowany na planie tak wiele pól, jak pokazuje kostka. W przypadku gry ravensburger max mümmelmann każdy gracz próbuje zebrać rodzinę zająców.

Jednak zebranie całej rodziny zajączków wcale nie jest takie łatwe, ponieważ bezczelny Max zawsze się bawi. Dziecinna zabawa z prostymi zasadami nie tylko sprawia wiele radości, ale jednocześnie wspiera koncentrację maluchów. Gra kolekcjonerska dla 2-4 graczy to wspaniałe zajęcie dla wszystkich dzieci w wieku od 4 lat.
MarkaRavensburger #ad
ProducentRavensburger #ad
Wysokość7.09
Długość1.57
Waga0.02
Szerokość4.72
Numer częściRAV23119
ModelRAV23119
Gwarancja2 lata gwarancji

6. Asmodee

#ad

Next Move Games UNBOX NOW | Azul | Gra podstawowa | Gra rodzinna | Gra roku 2018 | 2-4 gracze | od 8+ lat | 30-45 minut | niemiecki

#ad
Asmodee #ad - Wybierz kolor i weź wszystkie płytki tego koloru. Azulejos, ozdobne płytki, zostały wprowadzone przez Maurów. Portugalski król zleca Ci udekorowanie ścian swojego pałacu Azulejos.

Król portugalii manuel i był przytłoczony pięknem płytek i ozdobił nimi ściany swojego pałacu. Uwaga, płytki mogą się rozbić. Planuj strategicznie, abyś otrzymał najlepsze płytki we właściwym czasie z manufaktury. Tylko pełne rzędy dają punkty. Aby obraz na ścianę pokazywał swoje pełne piękno, istnieje wiele punktów na sąsiadujące ze sobą płytki. 2-4 graczy | od 8 lat | 30-45 minut czasu gry na każdą grę | Autor: Michael Kiesling | Gra w języku niemieckim. W rywalizującej grze legackiej azul, gra roku 2018, jesteś glazurnikiem. Połóż zebrane płytki w rzędach wzorów.
MarkaAsmodee #ad
ProducentNext Move Games #ad
Wysokość10.31
Długość10.31
Szerokość2.95
Numer częściNMGD0003
ModelNMGD0003
GwarancjaFalse

7. Mattel Games

#ad

Gra planszowa dla 2-4 dzieci od 6 lat, Mattel Games Y9670, Scrabble Junior gra słowna i dla dzieci, wzór może się różnić

#ad
Mattel Games #ad - Dla 2 do 4 graczy; od 5 lat. Jeśli wszystkie klocki znajdują się na planszy, gracz wygrał większość żetonów. Odpowiednie dla dzieci słowa i kolorowe obrazy zapewniają zabawę podczas odkładania liter dopasowanych do słów na planszy. Scrabble junior to gra słowotwórcza dla najmłodszych. Z tyłu planszy znajduje się trudniejszy wariant, w którym gracze tworzą własne słowa.
MarkaMattel Games #ad
ProducentMattel #ad
Wysokość14.61
Długość10.55
Waga1.32
Szerokość1.89
Numer częściY9670
ModelY9670
Gwarancja2 lata gwarancji

8. Play-Doh

#ad

Hasbro Kristallica, odpowiednia dla dzieci gra zręcznościowa od 3 lat

#ad
Play-Doh #ad - Dziecinnie prosta zabawa już dla najmłodszych. Fajna zabawa z lodem. Nadaje się dla dzieci od 3 lat. 2-4 graczy. Wspomaga motorykę precyzyjną.
MarkaPlay-Doh #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość10.51
Długość2.52
Waga1.15
Szerokość10.51
Numer częściC2093100
ModelC2093100

9. Hasbro

#ad

Looping Louie gra dla dzieci, zabawna gra społeczna i rodzinna, dla dzieci i dorosłych, od 4 lat, gra imprezowa na urodziny dziecka, 2-4 graczy, zabawna gra 3D

#ad
Hasbro #ad - Miałyby się kury: pilot łamania louie i jego samolot zasilany bateriami porczywa w tej grze w czasie upadku na kurniku – chroń swoje kury i chwalą louie kołyską! Popularny klasyk dla dzieci: looping louie gwarantuje akcję dla całej rodziny i sprawia, że dorosłym wieczorem gry przynajmniej tak samo dużo radości jak maluchy na urodzinach dziecka.

Z 2 poziomami zręczności: sam decyduj, który tempo zabija gra towarzyska zasilana bateriami i zatrzyma wszystkie kury przy drążku. Wietny pomysł na prezent: duże i małe doceniają zabawną zabawę 3D, w której potrzebna jest nie tylko szybkie refleksy, ale również porcja umiejętności, aby chronić swoje żetony do gry przed spadającym louie. Zakres dostawy: 1 x Looping Louie, klasyk dla dzieci Hasbro.
MarkaHasbro #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość10.47
Długość10.47
Waga0.02
Szerokość3.9
Numer części15692399
Model15692399
Gwarancja2 year manufacturer

10. Jumbo

#ad

Jumbo Oryginalne gry Rummikub XXL – klasyk wśród gier towarzyskich w dużym formacie – dla dorosłych i dzieci od 7 lat

#ad
Jumbo #ad - Ale uwaga: ta gra może być uzależniająca. Podaruj radość: idealnie nadaje się również jako prezent na Boże Narodzenie lub urodziny, gra kombinowana w formacie podróżnym wyczaruje uśmiech na każdej twarzy.

Całkiem piękne ugniatanie: tutaj pyta się prawdziwa sprytność – z Rummikub na pewno nie będzie nudny, ponieważ łączenie klocków stanowi prawdziwe wyzwanie. Bardzo duża: ten wariant gry strategicznej zapewnia przyjemną czytelność dla całej rodziny dzięki wyjątkowo dużym kamieniom. Proste zasady: łatwa do zrozumienia zasada gry umożliwia szybki start gry dla 2-4 osób. Oryginalny produkt: rummikub zalicza się do światowych klasyków gier i jest również w wersji XXL prawdziwym hitem wśród gier towarzyskich.
MarkaJumbo #ad
ProducentJumbo Spiele Gmbh #ad
Wysokość13.19
Długość10.63
Waga3.03
Szerokość2.17
Numer częściJUM03819
ModelJUM03819
Gwarancja2 lata gwarancji producenta