Top 10 Digital Camcorder 4K – Kamery cyfrowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. PITIKI

#ad

2, ekran dotykowy, kamera internetowa, vlogging do YouTube z pilotem zdalnego sterowania, Kamera wideo 4K 48 MP z noktowizorem na podczerwień, obrót o 270°, 18 x zoom cyfrowy, 3-calowa, 30 kl./s

#ad
PITIKI #ad - Cyfrowa kamera jest wyposażona w wiele zaawansowanych funkcji, zdjęcia sterowane czasowo itd. Jest to bardzo przydatne, że zabraknie prądu. Kamera internetowa i funkcja pauzyta kamera 4k może być używana jako kamera internetowa do youtube, w tym funkcję pauzy, selfie HD, wykrywanie ruchu, zwolnione tempo, tiktok i Facebooka, jeśli jest połączona z komputerem przez USB.

Funkcja zoomu cyfrowego jest nadal dostępna. Dzięki noktowizorowi na podczerwień można uzyskać czarno-białe zdjęcia lub filmy w słabo oświetlonym lub ciemnym otoczeniu. 2 x baterie i pilot zdalnego sterowaniakamera wideo jest wyposażona w dwie baterie 1500 mah, jeśli chcesz robić rodzinne zdjęcia, gdy znajduje się na statywie. Obserwuj na przykład zmiany zwierząt i roślin w ogrodzie lub przygotuj przyjacielowi nieoczekiwaną niespodziankę.

18-krotny zoom cyfrowy można powiększyć, aby uchwycić wszystkie ważne szczegóły i wyraźniejszy widok odległych obiektów. Nie musisz się martwić, nie przegap nikogo. W razie pytań prosimy o kontakt, nasz zespół obsługi klienta pomoże Ci w ciągu 24 godzin. Kamera posiada wbudowany mikrofon i obsługuje zewnętrzny mikrofon nie wchodzi w zakres dostawy. Ekran dotykowy obracany o 270° zapewnia większy wybór kąta nagrywania.
MarkaPITIKI #ad
ProducentPITIKI #ad
Numer częściV81
ModelV81
Gwarancja1

2. DREANNI

#ad

Ekran dotykowy 3,0 cala, pilot zdalnego sterowania 2,4 G, z kartą SD 32 GB, Kamera wideo 8 K 64 MP kamera cyfrowa 18 x zoom IR noktowizor do YouTube, baterie i zewnętrzny mikrofon

#ad
DREANNI #ad - Wielofunkcyjna kamera do vlogowania: ta kamera oferuje szereg zaawansowanych funkcji, dzieci, pilot zdalnego sterowania, opcje filtrowania, zintegrowaną redukcję szumów i możliwość nagrywania podczas ładowania. Tryb "pc-cam" umożliwia korzystanie z kamery wideo do prowadzenia rozmów wideo lub streamingu na żywo.

Posiada ekran dotykowy ips o przekątnej 3, rozdzielczość obrazu 64 MP i zoom cyfrowy 18x. Funkcja kamery internetowej i hdmi: ta kamera wideo 8k może być również używana jako kamera internetowa, jeśli jest podłączona do komputera za pomocą kabla USB. Dzięki temu można oglądać i nagrywać zdjęcia i filmy z daleka. Kamera vloga jest ponadto wyposażona w światło wypełniające, które zapewnia naturalne obrazy o wysokiej rozdzielczości. Funkcja noktowizora na podczerwień i funkcja światła wypełniającego: ta kamera wideo 8k może robić wyraźne czarno-białe zdjęcia i filmy w słabym świetle dzięki funkcji noktowizora na podczerwień.

Ważna wskazówka: oferowana jest roczna gwarancja i 24-godzinna obsługa klienta online. Połączenie wi-fi i pilot zdalnego sterowania 2, 4 g: za pomocą aplikacji "hello cam" można połączyć tę kamerę 8k za pośrednictwem wi-Fi ze smartfonami i tabletami z systemem Android lub iOS. Kamera jest kompatybilna z kartami pamięci SD 32-256 GB, klasa 10 lub nowsza i standardowymi statywami, co czyni ją idealnym wyborem dla entuzjastów wideo. Nadaje się dla początkujących, w tym obsługę wifi, młodzieży, fotografię poklatkową, funkcję kamery internetowej, wykrywanie ruchu, studentów i osób starszych.
MarkaDREANNI #ad
ProducentDREANNI #ad
Numer części087
Gwarancja1

3. Sony

#ad

Sony Kamera do vlogów ZV-1 z uchwytem Bluetooth Sony GP-VPT2BT i mikrofonem Bluetooth Sony ECM-W2BT

#ad
Sony #ad - Bezprzewodowa komunikacja Bluetooth + optymalna stabilność i komfort z łatwo dostępnym pilotem zdalnego sterowania. Możliwe połączenie w odległości 200 m. Uniwersalny uchwyt do zdjęć podręcznych z wbudowanym trójnożem – może być również używany jako praktyczny mini statyw.

Wysokiej jakości dźwięk: ten bezprzewodowy mikrofon Bluetooth jest wyposażony w funkcje minimalizujące niepożądane dźwięki, co zapewnia czystą i niezawodną jakość dźwięku. Ta kamera premium oddaje odcienie skóry z miękkim i naturalnym efektem Soft Skin Effect i zapewnia optymalne oświetlenie twarzy.

Bezprzewodowy: stabilna transmisja komunikacyjna między mikrofonem a odbiornikiem, również w tłumie z wieloma falami radiowymi. Zv-1 idealnie nadaje się do vloggingu dzięki składanemu z boku wyświetlaczowi LC, lampce do nagrywania filmów selfie, bezpiecznemu uchwytowi i łatwej obsłudze.
MarkaSony #ad

4. Sony

#ad

Składany z boku wyświetlacz selfie do vlogowania i YouTube, 24-70 mm, Sony Aparat Vlog ZV-1 aparat cyfrowy, wideo 4K + dodatkowy akumulator

#ad
Sony #ad - Wbudowana funkcja InfoLITHIUM. Dzięki product showcase setting recenzje wideo są doskonale nagrywane, a przełącznik Bokeh umożliwia łatwe dopasowanie rozmycia tła.

Ten aparat premium nadaje skórze miękkie i naturalne odcienie skóry dzięki efektowi Soft Skin oraz zapewnia optymalne oświetlenie twarzy. Akumulator infolithium typ x pokazuje pozostałą moc akumulatora, pojemność: 1240 mAh, ok. Zv-1 dzięki składanemu z boku wyświetlaczowi LCD, lampce do nagrywania filmów selfie, bezpiecznemu uchwytowi i łatwej obsłudze idealnie nadaje się do vlogowania. Kamera jest wyposażona w kierunkowy mikrofon z 3 kapsułkami i ochronę przed wiatrem dla wysokiej jakości dźwięku. 31 g. Całkowita pojemność 3, 6 V. Akumulator litowo-jonowy typ X.
MarkaSony #ad

5. Sony

#ad

Sony Kamera vloga ZV-1 z mikrofonem Bluetooth Sony ECM-W2BT

#ad
Sony #ad - Wywiadów i "rcvr" do nagrywania dźwięku przez odbiornik np. Mic only" do jednorazowej komunikacji np. Komentarze na temat sportu. Możliwe połączenie w odległości 200 m. Bezprzewodowy: stabilna transmisja komunikacyjna między mikrofonem a odbiornikiem, również w tłumie z wieloma falami radiowymi.

Ta kamera premium oddaje odcienie skóry z miękkim i naturalnym efektem Soft Skin Effect i zapewnia optymalne oświetlenie twarzy. Webinar, "Mix" do komunikacji dwukierunkowej np. Zv-1 idealnie nadaje się do vloggingu dzięki składanemu z boku wyświetlaczowi LC, lampce do nagrywania filmów selfie, bezpiecznemu uchwytowi i łatwej obsłudze. Kamera jest wyposażona w kierunkowy mikrofon z 3 kapsułkami i ochronę przed wiatrem dla wysokiej jakości dźwięku.

Elastyczny: ten mikrofon bluetooth jest gotowy do wszystkiego, ponieważ w zależności od otoczenia można wybrać pomiędzy trzema trybami pobierania dźwięku. Wysokiej jakości dźwięk: ten bezprzewodowy mikrofon Bluetooth jest wyposażony w funkcje minimalizujące niepożądane dźwięki, co zapewnia czystą i niezawodną jakość dźwięku.
MarkaSony #ad

6. Panasonic

#ad

Zoom optyczny 50 x, czujnik 8”, opt. 5-osiowy stabilizator obrazu OIS +, czarna, Full HD, szeroki kąt 28 mm, Panasonic HC-V180EG-K Full HD kamera 1/5

#ad
Panasonic #ad - Filmy full hd – 1920 x 1080/50p; stabilizator obrazu: Hybrid OIS + z trybem Active, OIS Lock, funkcją Level Shot. Hc-v180eg-k; akumulator litowo-jonowy 1940 mAh; adapter AC; kabel HDMI; kabel USB; oprogramowanie. Dobra jakość obrazu – 1/5, czujnik 8”, 2, 2 Mp. Dobrze widoczne szczegóły, zoom optyczny 50 x, inteligentny zoom 90 x. Więcej z motywu – szeroki kąt 28 mm.
MarkaPanasonic #ad
ProducentPanasonic #ad
Wysokość2.32
Długość4.57
Waga0.47
Szerokość2.09
Numer częściHC-V180EG-K
ModelHC-V180EG-K
Gwarancja2 lata gwarancji producenta od daty zakupu

7. PITIKI

#ad

18 x, Kamera wideo 4 K, 60 kl./s, mikrofon i pilot zdalnego, vlogging kamera do YouTube, stabilizator, zoom cyfrowy, autofokus, kamera internetowa HD, akumulator 4500 mAh, 64 MP, karta SD, WiFi

#ad
PITIKI #ad - Jest dostarczany z zewnętrznym mikrofonem, kabel USB, takie jak osłona przeciwsłoneczna, kabel HDMI, który skutecznie poprawia czystość nagrywania i redukuje szumy. Zaktualizowany ekran dotykowy o przekątnej 4 cali jest bardziej czuły i wyraźniejszy. Jest to najlepszy wybór dla tych, którzy lubią robić filmy i zdjęcia.

Akumulator 4500 mah i światło led: kamera wideo 4k jest dostarczana z akumulatorem 4500 mah przed pierwszym użyciem należy w pełni naładować akumulator. Kamera wideo 4k 64 mp i 60 kl. S: rozdzielczość wideo 4k ultra hd 60 kl. S, pobierając aplikację "xdv pro" na swój telefon komórkowy, rozdzielczość obrazu 64 mp, zoom cyfrowy 18x. W porównaniu z tradycyjnym pilotem zdalnego sterowania 2, 4 G można sterować bezprzewodowo o 360°. Możesz połączyć się z wifi, a następnie sterować kamerą 4k, w tym przeglądaniem albumów ze zdjęciami i pobieraniem plików z aparatu na telefon komórkowy lub tablet w celu udostępnienia oraz za pomocą pilota zdalnego sterowania za pomocą aplikacji.

Stabilizator ręczny jest pomocny do nagrywania filmów pod niskim kątem i uczynienia filmów bardziej stabilnymi. Adowanie, nie musisz się martwić o wyczerpanie baterii. W pełni naładowany akumulator może być używany przez 3 godziny w rozdzielczości 4K. Wskazówka: wyzwalacz jest tak ustawiony, że aktywuje autofokus po naciśnięciu do połowy odległość nagrywania 10 cm ~ nieskończoność.
MarkaPITIKI #ad
ProducentPITIKI #ad
Numer części‎‎‎‎‎‎V741

8. Panasonic

#ad

Panasonic HC-X2000E profesjonalna kamera wideo wideo 4K, profesjonalna kamera wideo, szeroki kąt widzenia 25 mm, kamera z obiektywem LEICA, autofokus, zoom optyczny 24x

#ad
Panasonic #ad - Wysoka jakość nagrywania w 4k uhd: 4k 30p z 4:2:2 10 bitów/4k 60p z 4:2:0 10 bitów/120 fps SloMo. Profesjonalna kamera wideo z obiektywem leica dicomar: szeroki kąt 25 mm, F1.

8-4 i 24-krotny zoom optyczny umożliwiają nagrywanie w najwyższej jakości. Optyczny stabilizator obrazu zapewnia udane ujęcia z wolnej ręki, precyzyjny autofokus z funkcją rozpoznawania twarzy rejestruje szybko i bezpiecznie ruchy. Ultrakompaktowa i lekka: profesjonalna kamera 4K 60p z uchwytem zapewnia maksymalną mobilność i elastyczność. Doskonała kontrola obrazu dla wyjątkowych zdjęć: wizjer 1, 6 MP i monitor LCD 2, 8 MP. Wyposażenie dla profesjonalistów i amatorów: 2 złącza xlr / wyjście SDI / WiFi / światło LED / 2 gniazda sD / wewnętrzny filtr ND / Full HD LiveStreaming.
MarkaPanasonic #ad
ProducentPanasonic #ad
Wysokość6.26
Długość10.12
Waga3.31
Szerokość5.08
Numer częścidigital camcorder ; hd camcorder ; video
ModelHC-X2000E
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

9. Canon

#ad

Czarna, streaming UVC, wyświetlacz LCD 3,5", autofokus, Canon XA60 kamera wideo 4K Full HD UHD 20-krotny zoom, wyjście HDMI, czujnik CMOS 1/2,3", 5-osiowa stabilizacja obrazu

#ad
Canon #ad - Elastyczne funkcje nagrywania – jako format nagrywania można wybrać pomiędzy xf-avc i mp4. Kamera nagrywa xf-avc 4k uhd z prędkością 160 mbit/s i 25p i full HD z prędkością 45 Mbit/s i 50p/50i/25p. Zakres dostawy – 1 x kamera xa60, uchwyt hdu-1, akumulator bp-820, adapter sieciowy USB PD-E1, osłona obiektywu z wbudowaną ochroną obiektywu i uchwytem mikrofonu.

Precyzyjna koncentracja – regulowana prędkość ustawiania ostrości i zaawansowany hybrydowy system AF, umożliwiają szybkie ustawienie ostrości za pomocą dotknięcia wyświetlacza LC. Dzięki przeskakiwaniu danych z czujników 4K rejestrator wideo zapewnia również filmy Full HD.

Pierwszorzędne nagrania – czujnik cmos 4k 1/2, 3 cala i procesor obrazu digic dv6 zapewniają zapierające dech w piersiach zdjęcia 4K UHD i doskonałe nagrania Full HD. Doskonała technologia – obiektyw canon obejmuje zakres ogniskowej od 29, 3 mm do ogromnego kąta 601 mm z Dynamic IS - zoom cyfrowy zapewnia 800-krotne powiększenie z 5-osiową stabilizacją obrazu.
MarkaCanon #ad
ProducentCanon #ad
Wysokość9.09
Długość5.16
Waga1.63
Szerokość7.09
Numer części5733C006
Model5733C006
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

10. Panasonic

#ad

Panasonic HC-V777EG-K kamkorder Full HD

#ad
Panasonic #ad - Wyświetlacz lcd 7, 5 cm 3 cale o rozdzielczości 460 800 pikseli, obsługa za pomocą ekranu dotykowego. Obiektyw panasonic z opcją 20x. Rozdzielczość 12, 76 megapiksela czujnika BSI MOS. Zoom, ogniskowa 4, 08 - 81, 6 mm. Optyczny stabilizator obrazu o. I. S. Nagrywanie wideo full hd rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli, wyjście HDMI. Zakres dostawy: panasonic hc-v777eG-K, kabel zasilający, zasilacz, akumulator, kabel HDMI.
MarkaPanasonic #ad
ProducentPanasonic #ad
Wysokość2.87
Długość5.47
Waga0.78
Szerokość2.56
Numer części5025232808038
ModelHC-V777EG-K
GwarancjaHerstellergarantie