Top 10 Erste Hilfe Tasche – Turystyczne zestawy pierwszej pomocy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. General Medi

#ad

Podróży, wędrówek, samochodu, ratownictwa czerwony, biura, kempingu, sportu, General Medi Zestaw pierwszej pomocy – 175-częściowy zestaw pierwszej pomocy premium do domu

#ad
General Medi #ad - Bezpieczeństwo i niezawodność – wszystkie nasze produkty są dopuszczone zgodnie z ISO 13485, CE i FDA, wszędzie tam, aby zapewnić zgodność z globalnymi standardami, gdzie są używane. Zawartość – zapakowane w 175 przydatnych i cennych środków medycznych do szpitali.

Jest dobrze zorganizowany z wieloma przegródkami, a w razie potrzeby jest jeszcze więcej miejsca, aby dodać więcej przedmiotów. Aby uzyskać szybki dostęp, plecaku, że zestaw jest zawsze pod ręką, przechowuj go w torbie Bug-Out, schowku na rękawiczki pojazdu lub w szafce Mediów. Bądź swoim własnym lekarzem – upewnij się, gdy profesjonalna pielęgnacja znajduje się w pewnej odległości. Wysoka jakość – potrzebujesz sprzętu outdoorowego, który jest tak samo wytrzymały jak Ty.

Pełną listę treści można znaleźć na zdjęciach produktu i w opisie produktu. Wytrzymała i lekka – torba jest mocna, kompaktowa i łatwa do przenoszenia i zawiera wszystkie podstawowe artykuły pierwszej pomocy. Oferujemy najlepsze w branży. Jesteśmy przekonani, że nasze zestawy zawierają więcej i wysokiej jakości treści niż ktokolwiek inny na rynku. Dlatego sprzedajemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, które zostały zaprojektowane z myślą o trwałości.
MarkaGeneral Medi #ad
ProducentHANGZHOU AOSI HEALTHCARE CO.,LTD #ad
Wysokość2.56
Długość7.87
Waga1.28
Szerokość5.51

2. Tasmanian Tiger

#ad

Oliwkowa, Tasmanian Tiger TT Head Rest IFAK Molle torba samochodowa pierwszej pomocy na zagłówki, pusta

#ad
Tasmanian Tiger #ad - Cznie z adapterem na rzep do stosowania na większych zagłówkach. Do mocowania za zagłówkiem fotela kierowcy lub pasażera. 53 do 63 cm. 245 g. Waga: ok. Wymiary: ok. 19 x 14 x 5 cm. Można wyciągnąć za pomocą uchwytu z prawej lub lewej strony. Nadaje się do zagłówków o obwodzie pionowym ok.
MarkaTasmanian Tiger #ad
ProducentTASMANIAN TIGER #ad
Wysokość5.51
Długość1.97
Waga0.54
Szerokość7.48
Numer częściTT7944-331

3. Tatonka

#ad

Apteczka pierwszej pomocy bez zawartości z dzieloną komorą główną i szlufką na pasek – do samodzielnego napełniania – wymiary: 26 x 13,5 x 8 cm czarna, Tatonka First Aid M

#ad
Tatonka #ad - Pusta torba pierwszej pomocy niemieckiej marki Tatonka wykonana z wysokiej jakości materiału. Szczegóły: wymiary: 26 x 13, 5 x 8 cm // waga: 200 g // Materiał: nylon 420 HD 100% poliamid.

Podzielona komora główna z przezroczystymi kieszeniami. Torbę można całkowicie rozłożyć. Do napełniania opatrunkami, plastrami, plastrami bąbelkowymi, kleszczami, pęsetą, kompresami, opatrunkami na rany, lekami i innymi materiałami pierwszej pomocy. Sprawiedliwy produkt: produkty niemieckiej marki Tatonka są produkowane w własnych zakładach produkcyjnych – uczciwie, społecznie i przejrzyście. Możliwość mocowania w pionie i poziomie do paska dzięki pętli Hypalon. Zawartość można indywidualnie zestawiać. Z uchwytem i zamkiem błyskawicznym na całym obwodzie.
MarkaTatonka #ad
ProducentTatonka #ad
Wysokość3.15
Długość10.24
Waga0.44
Szerokość5.51
Numer części2815
Model2815
GwarancjaGwarancja ustawowa

4. The Body Source

#ad

Biura lub samochodu – zielony, płukanie oczu, Zestaw pierwszej pomocy – 90-częściowy zestaw pierwszej pomocy premium – zawiera natychmiastowe chłodzenie, koc ratunkowy do domu

#ad
The Body Source #ad - Zestaw pierwszej pomocy: obszerna walizka pierwszej pomocy składa się z 90 części. Kompaktowy + przenośny: praktyczna i zajmująca niewiele miejsca konstrukcja umożliwia łatwe przechowywanie i bezpieczny transport.

Wytrzymała torba: wodoodporna torba nylonowa z wyjątkowo odpornym materiałem. Dodatkowa zawartość: akumulatory chłodzące, koc ratunkowy, bandaże, sterylne płukanie oczu, opatrunki, plastry na kostki i opuszki palców. Idealny do gospodarstwa domowego, wędrówek, przyczepy kempingowej, podróży, samochodu, biura, sportów na świeżym powietrzu. Z certyfikatem: zawartość posiada oznakowanie ce.
MarkaThe Body Source #ad
ProducentThe Body Source #ad
Wysokość5.91
Długość9.84
Waga1.39
Szerokość7.87
Numer częściFA-90
ModelFA-90G

5. General Medi

#ad

Biura, uprawiania sportu, podróży, samochodu, kempingu, wędrówek, General Medi Zestaw pierwszej pomocy – 210-częściowy zestaw pierwszej pomocy premium do domu, ratownictwa zielony

#ad
General Medi #ad - Wysoka jakość – potrzebujesz sprzętu outdoorowego, który jest tak samo wytrzymały jak Ty. Jesteśmy przekonani, że nasze zestawy zawierają więcej treści wysokiej jakości niż jakakolwiek inna na rynku. Pełną listę treści można znaleźć na zdjęciach produktu i w opisie produktu.

Bezpieczeństwo i niezawodność – wszystkie nasze produkty są zgodne z normą ISO 13485, CE i FDA, aby zapewnić zgodność z globalnymi standardami, gdziekolwiek są używane. Zawartość – opakowanie zawiera 210 przydatnych i cennych środków medycznych do szpitali. Dlatego sprzedajemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, które są zaprojektowane z myślą o trwałości. Zostań swoim własnym lekarzem – upewnij się, gdy profesjonalna pielęgnacja znajduje się w pewnej odległości.

Oferujemy najlepsze w branży. Wytrzymała i lekka – torba jest mocna, kompaktowa i łatwa do przenoszenia, zawiera wszystkie podstawowe artykuły pierwszej pomocy. Jest dobrze zorganizowany dzięki wielu przegródkom i jest jeszcze dodatkowe miejsce, aby w razie potrzeby dodać więcej elementów. Przechowuj go w torbie typu bug-out, plecaku, że zestaw jest zawsze pod ręką, schowku na rękawiczki lub szafce multimedialnej.
MarkaGeneral Medi #ad
ProducentHANGZHOU AOSI HEALTHCARE CO.,LTD #ad
Wysokość3.54
Długość8.66
Waga1.68
Szerokość6.69
Numer części7554
Model7554

6. General Medi

#ad

Podróży, sportu, 215-częściowy zestaw pierwszej pomocy premium z 43-częściowym mini apteczką pierwszej pomocy do domu, na, samochodu, biura, wędrówek, General Medi 2 w 1 zestaw pierwszej pomocy

#ad
General Medi #ad - Dlatego sprzedajemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, które zostały zaprojektowane z myślą o trwałości. Bezpieczeństwo i niezawodność – wyprodukowano z najwyższej jakości instytucji, która przekracza standardy bezpieczeństwa pierwszej pomocy dla dorosłych i dzieci.

Nowe wzornictwo: zestaw pierwszej pomocy 2 w 1 zawiera 215 artykułów medycznych o kompaktowej, elastycznej i trwałej konstrukcji rozmiar 25 x 16 x 9 cm o wadze zaledwie 1, 5 funta i dodatkowym 43-częściowym mini apteczce. Kompleksowa pielęgnacja – ten doskonały zestaw survivalowy zawiera wszystko, czego potrzebujesz do czyszczenia i łączenia drobnych ran w praktycznym mini woreczku.

Wysoka jakość – potrzebujesz sprzętu outdoorowego, który jest tak samo wytrzymały jak Ty. Oferujemy najlepsze w branży. Jest dobrze zorganizowany z wieloma przegródkami i jest jeszcze więcej miejsca, aby w razie potrzeby dodać kolejne przedmioty. Wytrzymała i lekka – torba jest mocna, kompaktowa i łatwa do przenoszenia i zawiera wszystkie podstawowe artykuły pierwszej pomocy łącznie 258 sztuk.
MarkaGeneral Medi #ad
ProducentHANGZHOU AOSI HEALTHCARE CO.,LTD #ad
Wysokość3.54
Długość9.84
Waga1.76
Szerokość5.91

7. Rau

#ad

Samochodowy zestaw pierwszej pomocy, apteczka wraz z trójkątem ostrzegawczym i kamizelką odblaskową, zgodność z normami: apteczka DIN 13164, kamizelka EN., trójkąt ostrzegawczy ECE, czerwone etui

#ad
Rau #ad - Pasek z rzepem na tylnej stronie pokrowca. Kamizelka odblaskowa EN 471 Klasa 2/2. Apteczka pierwszej pomocy - zawartość zgodna z § 35h StVZO. Trójkąt ostrzegawczy - zgodny z normami europejskimi ECE. Skrzynka pierwszej pomocy zgodna z DIN 13 164.
MarkaRau #ad
ProducentRAU #ad
Wysokość2.36
Długość16.93
Waga2.2
Szerokość4.72
Numer częściX00096TF8L
Model.

8. GoLab

#ad

Zestaw do pierwszej pomocy, na wycieczki, podczas uprawiania sportów itp.

#ad
GoLab #ad - Kompaktowy i przenośny – dzięki obu karabińczykom do zamocowania na plecaku ten zestaw nadaje się do wszelkich zadań i sportów na zewnątrz np. Do kolarstwa górskiego, jazdy motocyklem, wspinaczki, wędrówek.

Poczucie bezpieczeństwa – świadomość, że w każdej sytuacji awaryjnej jesteś dobrze zabezpieczony i możesz szybko zareagować. Wzornictwo – solidne wzornictwo z przemyślanymi przegródkami zapewnia szybki dostęp, dodatkowo produkt jest wyposażony w praktyczną klamrę pasa. Informacje dotyczące sytuacji awaryjnych – w dołączonej wielojęzycznej broszurze j. Polski może nie być dostępny szczegółowo opisane zostały kroki, jakie należy podjąć w przypadku najczęstszych obrażeń ciała i ich symptomów. Made in germany – wysokiej jakości markowy zestaw do udzielania pierwszej pomocy zgodny z normą DIN 13167.
MarkaGoLab #ad
ProducentGoLab #ad
Wysokość2.56
Długość6.89
Szerokość4.72
Numer częściG-01-001
ModelG-01

9. HONYAO

#ad

Motocykla, sytuacje, do domu, na kemping, miejsca pracy, 90-częściowy, HONYAO® Zestaw pierwszej pomocy, torba ratunkowa, rower, wędrówki, mały zestaw do samochodu, na zewnątrz, mini apteczka podróżna

#ad
HONYAO #ad - Mini zestaw pierwszej pomocy jest idealny do aktywności na świeżym powietrzu, mecze piłki nożnej, kemping, polowanie i wiele innych. Apteczka pierwszej pomocy wykonana jest z wysokiej jakości materiału nylonowego z zamkiem błyskawicznym na całej długości, wodoszczelna i odporna na uderzenia. Oferujemy podręczniki pierwszej pomocy w wielu językach, jazda na rowerze, które wymagają pierwszej pomocy.

Można go zabrać ze sobą wszędzie. Z ochronnym i sterylnym opakowaniem dla długiej trwałości. Wszystkie artykuły są zgodne z odpowiednimi normami, w przypadku pytań dotyczących naszych produktów prosimy o bezpośredni kontakt z nami. W zestawie bandaż mocujący, opaska uciskowa, paski plastyczne, dokładnie to, koc ratunkowy i wiele innych, czego potrzebujesz w sytuacji awaryjnej. Mini zestaw pierwszej pomocy jest mały i przenośny, ma wymiary 15 x 12 x 5 cm i waży tylko 240 g. W przypadku problemów z jakością wymienimy ją bezpłatnie.

Idealnie nadaje się również do domu, szkoły, takich jak wędrówki, klęski żywiołowe i sytuacje przetrwania, które są zawsze przygotowane na wszystkie urazy, miejsca pracy. Jeśli zdecydujesz się na wysokiej jakości zestaw pierwszej pomocy firmy HONYAO masz wszystko, jest mocna, trwała, czego potrzebujesz do najczęstszych wypadków i wymagań pierwszej pomocy. Nasz sklep udziela 24-miesięcznej gwarancji na zestaw pierwszej pomocy. Mały zestaw pierwszej pomocy doskonale nadaje się do przechowywania w szufladach, plecakach, samochodach i motocyklach.
MarkaHONYAO #ad
ProducentHONYAO #ad
Waga0.53
Numer częściHY-MINIJJB-001

10. FLEXEO

#ad

Motocykl, kemping, zestaw pierwszej pomocy w nagłych wypadkach – praktyczny zestaw, Zestaw pierwszej pomocy do użytku na zewnątrz zgodnie z normą DIN 13167 – zestaw podróżny na podróż, rower, wędrówki

#ad
FLEXEO #ad - Apteczka pierwszej pomocy do motocykla – ten zestaw odpowiada din 13167 i tym samym spełnia wymagania jako apteczka pierwszej pomocy dla motocykla. Niezależnie od tego, czy w Niemczech czy w pozostałej części Europy. Dzięki temu zestawowi zawsze odpowiadasz normie i jesteś po bezpiecznej stronie.

Zebraliśmy zestaw z absolutną wiedzą fachową, idealny do wędrówek na świeżym powietrzu i jazdy na rowerze. Idealnie przygotowany na sytuacje awaryjne – dzięki naszym wysokiej jakości materiałom opatrunkowym z tego zestawu awaryjnego zawsze będziesz dobrze przygotowany. Niezależnie od tego, wspinaczki, wędrówek, jazdy na nartach. Nasza torba pierwszej pomocy idealnie nadaje się również do domu lub w podróży. Zawartość zgodnie z normą din 13167: nasza apteczka pierwszej pomocy odpowiada oczywiście aktualnemu DIN 13167 i tym samym spełnia wymagania dotyczące apteczek / toreb na koła silnika.

Zestaw pierwszej pomocy na świeżym powietrzu – dzięki kompaktowemu kształtowi, dwóm karabińczykom i dwóm szlufkom na pasek zestaw pierwszej pomocy zapewnia wiele możliwości mocowania na wędrówce/rowerze. Wytrzymały i wytrzymały – nasz zestaw pierwszej pomocy do użytku na zewnątrz posiada bardzo wytrzymałą i wytrzymałą torbę, jazdy na rowerze, czy podczas uprawiania sportu, która idealnie chroni zawartość nawet w najtrudniejszych warunkach. Dlatego zestaw pierwszej pomocy idealnie nadaje się do użytku na zewnątrz. Dzięki temu są zawsze gotowe do użycia w nagłych przypadkach.
MarkaFLEXEO #ad
ProducentFLEXEO #ad
Wysokość6.69
Długość5.12
Waga0.74
Szerokość3.15
Numer części3021