Top 10 Herd Set Induktionsfeld Pyrolyse – Piekarniki do zabudowy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Bauknecht

#ad

Bauknecht BAKO 566 IND płyta grzewcza kombinowana/płyta indukcyjna 60 cm, Gentle Steam, Maxi Cooking/My Menue, strefy grzewcze z funkcją Booster/wyciąganiem do pieczenia na 2, gorące powietrze

#ad
Bauknecht #ad - Woda potrzebna do pary jest dodawana do zagłębienia w komorze gotowania, dodatkowy element grzejny na dnie podgrzewa wodę, która rozprowadza się w komorze gotowania w postaci pary. Booster – z funkcją wspomagającą jeszcze szybsze smażenie. Gentle steam – dzięki gentle steam można idealnie ugotować chleb, ryby i mięso.

Trzy specjalnie dobrane programy z funkcją pary zapewniają soczyste wnętrze i chrupiący wygląd. Dzięki automatycznym funkcjom gotowanie staje się dziecinnie proste. Nawet do topienia czekolady nie jest wymagana kąpiel wodna. Stabilne szyny teleskopowe sprawiają, że wyciąganie i wyjmowanie blachy do pieczenia lub patelni na tłuszcz jest dziecinnie proste i bezpieczne. Stół do gotowania w drzwiach pomaga w wyborze odpowiednich parametrów gotowania. Moc gorącego powietrza – gotowanie, pieczenie i smażenie – całkowicie bez podgrzewania.

My menu – 4 funkcje automatyczne. Innowacyjna funkcja powerhot air sprawia, że jest to możliwe: rozprowadza gorące powietrze równomiernie od pierwszej minuty w piekarniku i umożliwia natychmiastowe przygotowanie na trzech poziomach. 2-krotny ściągacz – komfort na 2 poziomach. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby wybrać funkcję gotowania, taką jak gotowanie, duszenie gotowanie, utrzymywanie ciepła lub topienie – płyta kuchenna automatycznie ustawia odpowiednią temperaturę. Dzięki funkcji booster płyta kuchenna błyskawicznie osiąga żądaną temperaturę.
MarkaBauknecht #ad
ProducentBauknecht #ad
Wysokość25.55
Długość21.69
Waga83.56
Szerokość23.43
Numer części859800008396
Model859800008396
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

2. Gorenje

#ad

GentleClose, Gorenje 738971 OptiBake Black Steam Pyro zestaw piekarników do zabudowy, 300°C/Perfect Grill, płyta indukcyjna z, piroliza, AirFry/Pizzo, ExtraSteam, gorące powietrze, 77 l

#ad
Gorenje #ad - Klasa efektywności energetycznej: a+, wymiary urządzenia piekarnika w cm wys. Airfry, opcja zapiekania, funkcja pizzy 300°C, FrozenBake, PerfectGrill. Emalia ecoclean, płyta indukcyjna z BridgeZone, prowadnice teleskopowe. X głęb. 59, 5 x 59, 4; wymiary urządzenia płyty indukcyjnej w cm wys. X szer. Wyprodukowano w UE. X szer. 4-krotnie przeszklone drzwi piekarnika. X głęb. 5, 4 x 59, 5 x 56, 5 x 51. Wielofunkcyjny piekarnik bigspace – 77 litrów SuperSize, GentleBake, ExtraSteam, szybkie nagrzewanie.
MarkaGorenje #ad
ProducentGorenje #ad
Wysokość23.43
Długość22.2
Waga80.69
Szerokość23.43
Numer części738971
Model738971
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

3. Bosch Hausgeräte

#ad

Bosch HBG675BS1 Series 8 Piekarniki, elektryczne / do zabudowy / A + / 71 L / 4D Hot Air Plus

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - X szer. X szer. Z 1 blachą do pieczenia emaliowaną, 1 rusztem kombi i 1 uniwersalną patelnią. Autopilot 10: każde danie udaje się idealnie dzięki 10 wstępnie ustawionym programom automatycznym.

Cm: 59, wymiary wnęki wys. Wymiary produktu bez opakowania wys. Piroliza: brak konieczności czyszczenia dzięki automatycznemu samooczyszczaniu. Cm: 59, 5 x 59, 4 x 54, 8 cm, 5 x 56 x 55. X gł. Gorące powietrze 4d: równomierne ciepło zapewnia doskonałe rezultaty – na wszystkich poziomach. X gł. Wyprodukowano w Niemczech. Wsparcie czyszczenia: mniej nakładu czyszczenia dzięki nowej opcji czyszczenia, która może być stosowana specjalnie do czyszczenia lekkich zabrudzeń. Obsługa za pomocą wyświetlacza tFT: łatwa obsługa dzięki wyświetlaczowi z wyraźnym tekstem i symbolami.
MarkaBosch Hausgeräte #ad
ProducentRobert Bosch #ad
Wysokość23.43
Długość21.57
Waga83.78
Szerokość23.43
Numer częściHBG675BS1
ModelHBG675BS1
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

4. Gorenje

#ad

Steam Assist, 77 litrów, PizzaMode, prowadnice, AirFry, GentleClose & Open, Gorenje Zestaw piekarnika do zabudowy Black Pacific z płytą indukcyjną, gorące powietrze, PerfectGrill, EcoClean

#ad
Gorenje #ad - Homemade plus design, Perfect Grill, Pizza, AirFry. Pojemność piekarnika: 77 litrów BigSpace. Płyta indukcyjna z funkcją PowerBoost i timerem. Gentleclose, AquaClean, szybkie nagrzewanie. Steam Assist wspomaganie pary.
MarkaGorenje #ad
ProducentGorenje #ad
Numer części743406
Model743406
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

5. Bauknecht

#ad

Bauknecht BAKO 566 PYRO IND piekarnik do zabudowy / indukcja 60 cm / gorące powietrze / Gentle Steam / Piroliza / My Menu / strefy grzewcze z funkcją Booster / wysuwany wyciąg do pieczenia na 2

#ad
Bauknecht #ad - Woda potrzebna do pary jest dodawana do zagłębienia w komorze gotowania, która rozprowadza się w komorze gotowania w postaci pary. Booster – z funkcją wspomagającą jeszcze szybsze smażenie. Nawet do topienia czekolady nie jest wymagana kąpiel wodna. Kolejna zaleta: oszczędzasz przy tym dużo czasu i energii.

Gentle steam – dzięki gentle steam można idealnie ugotować chleb, dodatkowy element grzejny na dnie podgrzewa wodę, ryby i mięso. Piroliza – piroliza to funkcja premium do łatwego czyszczenia piekarnika: piekarnik blokuje się, nagrzewa się do 475°C i zamienia zabrudzenia w popiół. Sterowanie dotykowe. Dzięki funkcji booster płyta kuchenna błyskawicznie osiąga żądaną temperaturę. Trzy specjalnie dobrane programy z funkcją pary zapewniają soczyste wnętrze i chrupiący wygląd. My menu – 4 funkcje automatyczne.

Dzięki automatycznym funkcjom gotowanie staje się dziecinnie proste. Funkcja pizzy – ta specjalna funkcja pieczenia firmy Bauknecht jest szczególnie odpowiednia do przygotowywania pizzy i chleba i zawsze zapewnia doskonałe rezultaty pieczenia – chrupiące i pyszne jak świeżo z pieca kamiennego. Za pomocą wilgotnej gąbki piekarnik będzie w mgnieniu oka ponownie czysty. Wybierz pomiędzy szybkim trybem Eco dla lekkich zabrudzeń, takich jak tłuszcz, a dwugodzinnym trybem intensywnym dla uporczywych i wypalonych skorup.
MarkaBauknecht #ad
ProducentBauknecht #ad
Wysokość25.55
Długość21.69
Waga83.56
Szerokość23.43
Numer części859800008395
Model859800008395
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

6. Privileg

#ad

Privileg BAKO Turn&Go Steam 600 piekarnik do zabudowy z płytą indukcyjną / 71 l / funkcja czyszczenia hydrolizy / piec na gorące powietrze z 11 funkcjami / 1-krotny częściowy wysuw / Turn&Go /

#ad
Privileg #ad - Wystarczy wlać wodę do zagłębienia w komorze gotowania, mięsa, włączyć piekarnik i wybrać czas gotowania w zależności od kategorii i ilości żywności. Dzięki nowym, bezpieczne i praktyczne w dotyku, bardzo wygodne za pomocą jednego przycisku.

Praktyczna aplikacja turn& go – skorzystaj z funkcji Turn&Go Rezepte jest od teraz dostępna w App Store. Funkcja pizzy – pyszne i chrupiące. Turn &go, która ułatwia codzienne życie. System samooczyszczania – system samooczyszczania hydrolizy wykorzystuje do tego siłę pary wodnej i rozpuszcza przylegający brud. Zapewnia automatyczne, szybkie i idealne czyszczenie bez dużego nakładu pracy lub środków czyszczących.

Click & clean – jako pierwszy producent privileg opracował opatentowany system, który umożliwia łatwe zdejmowanie i czyszczenie wewnętrznej szyby drzwiczek piekarnika. Timer – do każdej strefy grzewczej z automatycznym wyłączaniem 1 – 99 min. Wystarczy kilka ruchów, a wszystko jest czyste – bez narzędzi lub innych narzędzi. Dzięki temu można wygodnie wyjąć i wyczyścić szybę. W tym celu wystarczy zdjąć szynę z górnej części drzwi.
MarkaPrivileg #ad
ProducentBauknecht #ad
Wysokość23.43
Długość21.69
Szerokość23.54
Numer części859800008302
Model859800008302
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

7. Bauknecht

#ad

Bauknecht HEKO 566 Pyro kombinacja kuchenki z płytą grzejną / płyta szklano-ceramiczna 60 cm / system samoczyszczenia pirolizy / wielopoziomowe gotowanie / wysuw do pieczenia z 2 poziomami, kolor

#ad
Bauknecht #ad - Zębatka wpuszczana. Dzięki dwuokręgowej strefie gotowania firmy Bauknecht zawsze będziesz gotować elastycznie: niezależnie od tego, w zależności od wielkości garnka wystarczy po prostu dodać dodatkowy obieg grzewczy. Wybierz pomiędzy szybkim trybem Eco dla lekkich zabrudzeń, takich jak tłuszcz, a dwugodzinnym trybem intensywnym dla uporczywych i wypalonych skorup.

Piroliza – piroliza to funkcja premium do łatwego czyszczenia piekarnika: piekarnik blokuje się, nagrzewa się do 475°C i zamienia zabrudzenia w popiół. 1 strefa pieczenia - dwa kręgi. Za pomocą wilgotnej gąbki piekarnik będzie w mgnieniu oka ponownie czysty. Dzięki podwójnemu wysuwanemu wysuwanemu wyciągowi do pieczenia firmy Bauknecht można wygodnie piec na wszystkich poziomach.

Dwa okręgi – niezależnie od tego, czy garnek jest duży czy mały, czy jest to duża czy mała doniczka. W ten sposób można wybrać optymalną strefę grzewczą i przy okazji oszczędzać energię. Stabilne szyny teleskopowe sprawiają, że wyciąganie i wyjmowanie blachy do pieczenia lub patelni na tłuszcz jest dziecinnie proste i bezpieczne. 2-krotny ściągacz do pieczenia – komfort na 2 poziomach.
MarkaBauknecht #ad
ProducentBauknecht #ad
Wysokość32.28
Długość25.59
Waga113.54
Szerokość26.38
Numer częściHEKO 566 Pyro
ModelHEKO 566 Pyro
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

8. AEG

#ad

AEG BPS33102ZM piekarnik do zabudowy / seria 6000 z SurroundCook / Piroliza – samoczyszczenie / funkcja grillowania / wyświetlacz z zegarem / zabezpieczenie przed dziećmi / A+ / stal nierdzewna z

#ad
AEG #ad - Informacje o godzinie, czasie gotowania, ustawionym timerze i wielu innych. System gorącego powietrza – równomierne rozprowadzanie ciepła. Piroliza – samoczyszczenie piekarnika. Dzięki temu można piec jednocześnie na trzech poziomach – równomiernie ugotowane potrawy.

X gł. Cm: 59, 4 x 59, 4 x 56, 8. Po zakończeniu czyszczenia pozostałości można w mgnieniu oka zetrzeć wilgotną szmatką. System gorącego powietrza surroundcook z grzejnikiem pierścieniowym rozprowadza ciepło wyjątkowo równomiernie w komorze gotowania. Dzięki zewnętrznym drzwiczkom "safe to touch" temperatura zewnętrznych drzwiczek pieca pozostaje niska i dlatego można ją dotykać bez zagrożenia.

480°c clesius brud, tłuszcz i resztki jedzenia na popiół. Dzięki bardzo dużej komorze do gotowania MaxiClass 71 litrów piekarnik zapewnia znacznie więcej miejsca niż standardowe rozmiary. Wymiary urządzenia wys. Bezpieczne w dotyku drzwi zewnętrzne – brak ryzyka poparzenia. Zegar elektroniczny – szybki odczyt i łatwy do zaprogramowania. X szer. Po aktywacji funkcji samooczyszczania pirolizy zmieniają się przy ok.
MarkaAEG #ad
ProducentAEG #ad
Wysokość23.39
Długość22.36
Waga65.48
Szerokość23.39
Numer częściSchwarz & Edelstahl
ModelBPS33102ZM

9. Amica

#ad

Zestaw kuchenek, piekarnik, 60 cm, samowystarczalna płyta indukcyjna, wyciąg teleskopowy

#ad
Amica #ad - Automatyczne wyłączanie: automatycznie wyłącza płytę kuchenną, aby zaoszczędzić energię lub zapewnić bezpieczeństwo. Wyświetlacz z zegarem i timerem: umożliwia programowanie i monitorowanie czasu gotowania. Intensywny grill: wydajny grill, który umożliwia szybkie i równomierne przypieczenie lub grillowanie.

2 elastyczne płyty grzewcze: strefy te dopasowują się do różnych rozmiarów garnków lub patelni i zapewniają elastyczność podczas umieszczania naczyń kuchennych. Funkcja obiegu powietrza: umożliwia to równomierne rozprowadzanie ciepła w piekarniku, co prowadzi do wydajnego i równomiernego przygotowania potraw. Pojedynczy wysuw teleskopowy: system wysuwania, który ułatwia wyciąganie blach do pieczenia lub rusztu.

Funkcja topienia i smażenia: specjalne funkcje do topienia lub smażenia żywności z dokładnie kontrolowaną temperaturą. Funkcja utrzymywania ciepła: utrzymuje już przygotowane potrawy w cieple bez ich rozgotowania. Płyta indukcyjna schott ceran z ramą ze stali nierdzewnej: wysokiej jakości powierzchnia do gotowania, która jest wytrzymała i łatwa do czyszczenia. Sterowanie dotykowe: intuicyjna obsługa płyty kuchennej poprzez dotknięcie i przesuwanie po powierzchni.
MarkaAmica #ad
ProducentAmica #ad
Wysokość23.43
Długość22.64
Waga105.38
Szerokość23.43
Numer częściEBX 943 610 SM + 52419
ModelEBX 943 610 SM + 52419

10. Siemens

#ad

Emalia granitowa, Siemens EQ521KA10 zestaw do zabudowy iQ500, szybkie nagrzewanie, strefa pieczenia, kolor, zintegrowana kombinacja kuchenki i płyty kuchennej o szerokości 60 cm, gorące powietrze 3D

#ad
Siemens #ad - Do czyszczenia wystarczy wilgotna ściereczka. Gorące powietrze 3d: innowacyjna technologia silnika wentylatora rozprowadza ciepło w piekarniku optymalnie i równo na 3 poziomach, dzięki czemu osiągniesz doskonałe rezultaty.

Dzięki temu również większe pojemniki znajdą miejsce na płycie grzewczej – mięso lub ryby będą równomiernie gotowane. Granitowa emalia błyszcząca: dzięki wysokiej jakości powłoce granitowej z połyskiem emalii można bardzo łatwo wyczyścić piekarnik do zabudowy. Kuchenka i płyta kuchenna składa się z: he517abs0 kuchenka do zabudowy; EA64RGNA1E płyta elektryczna, akcesoria: 1 patelnia uniwersalna, 1 ruszt kombi.

Szybkie nagrzewanie: aby zaoszczędzić czas, można skrócić czas nagrzewania dzięki szybkiemu nagrzewaniu. Dzięki tej funkcji piec osiąga temperaturę 175°C już po 5 minutach. Strefa pieczenia: strefa pieczenia nadaje się do dużych smażeń lub ryb w naczyniu do pieczenia.
MarkaSiemens #ad
ProducentSiemens #ad
Wysokość23.43
Długość21.57
Szerokość23.39
Numer częściEQ521KA10
ModelEQ521KA10
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.