Top 10 Möbelgriffe Landhaus – Uchwyty meblowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Stahlia

#ad

Stal nierdzewna, w zestawie ze śrubami Stahlia, 96 mm, szafek, rozstaw otworów, mebli, czarne, szafek, do salonu, Ø 12 mm, szafek, Uchwyty meblowe, matowe, łazienki

#ad
Stahlia #ad - Uchwyt można łatwo przykręcić do mebla za pomocą śrubokręta lub wkrętarki akumulatorowej jako uchwyt szafy. Nasze uchwyty meblowe pasują prosto i elegancko do każdego stylu wnętrza. Niezależnie od tego, czy jako uchwyty kuchenne do szafki kuchennej, mebli biurowych, zmywarki, szafki z szufladami lub apteczki – wszystko to żaden problem, szafki łazienkowej, regału, szafy na ubrania, komody, ponieważ uchwyty nie rdzewieją.

Co wyróżnia uchwyty meblowe stahlia | nie pozostawiliśmy nic przypadkowi i pomyśleliśmy o wszystkim. Co wyróżnia stahlia service: nasz zespół wysyłkowy przetwarza zamówienia w tym samym dniu Faktura z wyszczególnionym podatkiem VAT. Uchwyty meblowe stahlia są wykonane z prawdziwej stali nierdzewnej i przekonują swoimi lekkimi i stabilnymi właściwościami.

Materiały i wykończenie | podnieś wygląd swoich mebli dzięki naszym nowoczesnym czarnym uchwytom do drzwi. Dzięki najnowocześniejszym procesom produkcji otrzymujemy najpiękniejszą jakość powierzchni. Atwy montaż | Śruby m4 do szybkiego mocowania są dostarczane w zestawie. Stabilne wykonanie zapewnia lepszy chwyt. Dlatego nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Zakres dostawy | otrzymasz 10 uchwytów meblowych Ø 12 mm, rozstaw otworów 96 mm wraz z podkładkami mocującymi.
MarkaStahlia #ad
ProducentStahlia #ad
Wysokość0.47
Długość6.14
Szerokość0.47

2. goldenwarm

#ad

Uchwyty meblowe 160 mm, goldenwarm Uchwyty kuchenne, szafka kuchenna, uchwyt drążkowy -LS201BSS160, rozstaw otworów, uchwyty meblowe, 15 sztuk, szafka, 160 mm, szuflada, uchwyty na, uchwyt drążkowy

#ad
goldenwarm #ad - Uchwyt jest wykonany z prawdziwej stali nierdzewnej ze szczotkowaną stalą szlachetną. Rozmiar: długość 224 mm – szerokość 35 mm – rozstaw otworów 160 mm – z 2 otworami na śruby, zapewnij wystarczającą powierzchnię siły dla łatwego użytkowania.

Atwa instalacja: nawiercanie otworów w celu zachowania integralności powierzchni. Idealna obsŁuga: jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, daj nam znać, a my zaoferujemy Ci PEŁNY ZWROT lub WYMIANĘ. 2 sztuki śrub mocujących wraz ze śrubami mocującymi M4 do frontów 16 – 19 mm. Atwa instalacja, nawet osoby bez doświadczenia mogą łatwo zainstalować. Chroń swoje zalety i unikaj marnowania pieniędzy.
Markagoldenwarm #ad
Producentgoldenwarm #ad
Wysokość1.26
Długość8.82
Waga1.92
Szerokość1.26
Numer częściLS201BSS160-15Units DE
ModelLS201BSS160-15Units DE ZFHN

3. goldenwarm

#ad

Uchwyty do szafy, uchwyty do szuflad, uchwyty kuchenne, -LSJ12BK192, rozstaw otworów, uchwyty kuchenne, kwadratowy, goldenwarm 5 sztuk uchwytów meblowych ze stali nierdzewnej, 192 mm

#ad
goldenwarm #ad - Brak zarysowań i deformacji podczas transportu. Atwa instalacja, nawet osoby bez doświadczenia mogą łatwo zainstalować. Atwa instalacja: nawiercanie otworów w celu zachowania integralności powierzchni.

Rozmiar: długość 204 mm – rozstaw otworów 192 mm – szerokość 35 mm – szerokość rury 12 mm x 12 mm – z 2 otworami do przykręcania, zapewnij wystarczającą powierzchnię siły dla łatwego użytkowania. Zwrócimy wartość artykułu lub wyślemy zamiennik. Każdy uchwyt jest pakowany pojedynczo. Dożywotnia gwarancja: jeśli masz problemy z jakością naszych produktów, prosimy o kontakt. Materiał: uchwyt jest wykonany z prawdziwej stali nierdzewnej z czarną powłoką.
Markagoldenwarm #ad
Producentgoldenwarm #ad
Wysokość0.47
Długość0.47
Waga0.94
Szerokość0.47
Numer częściLSJ12BK192-5Units DE
ModelLSJ12BK192-5Units DE

4. Amerdeco

#ad

Do kuchni, Amerdeco 10 sztuk radełkowanych uchwytów do szafek, szuflad, 128 mm, czarno-złote, do szafek, uchwytów kuchennych, uchwyty meblowe, uchwyty do drzwi, vintage, odstęp między otworami

#ad
Amerdeco #ad - Stylowe gałki do drzwi: gładka powierzchnia i wysoka jakość gałek do drzwi sprawiają, nadaje się do wszystkich rodzajów nowoczesnych mebli, że czujesz się komfortowo, nadaje się do różnych rodzajów szuflad szafek i komód.

Wymiary: przed zakupem należy dokładnie sprawdzić rozmiar uchwytów, których potrzebujesz. Materiał: wykonany z wysokiej jakości metalu, przyjazny dla środowiska, trwały, antykorozyjny, nierdzewny, nietoksyczny i trwały.1120 dni gwarancji posprzedażnej: amerdeco stara się dostarczać swoim klientom wysokiej jakości uchwyty i zastąpi je lub zwróci Ci pełną kwotę, jeśli w ciągu 120 dni wystąpią problemy z jakością.

Potrzebujesz tylko jednej osoby, aby upewnić się, że śruby na czarnych wewnętrznych uchwytach szafki są mocno dokręcone. Atwa instalacja: każdy uchwyt do drzwi szafy jest dostarczany z dwoma dopasowanymi kolorystycznie śrubami, dzięki czemu nie trzeba do niego znaleźć dodatkowych śrub.
MarkaAmerdeco #ad
ProducentAmerdeco #ad
Wysokość0.39
Długość0.39
Waga1.52
Szerokość0.39

5. goldenwarm

#ad

Goldenwarm 15 sztuk uchwytów 160 mm rozstaw otworów – czarne uchwyty do szafki kuchennej LS201BK160 T uchwyt drążkowy ze stali nierdzewnej uchwyt meblowy relingowy wraz ze śrubami

#ad
goldenwarm #ad - Jeśli potrzebujesz śrub o innych rozmiarach, skontaktuj się z nami. Wysokiej jakości wykonanie: uchwyty do szafek kuchennych ze stali nierdzewnej z czarną powłoką są puste, ale odporne na ścieranie.

Delegate design: na uchwycie szafki nie widać odcisków palców po każdym ataku; jest prosty i wygląda szlachetnie. Wymiary: odstęp między otworami: 160 mm; długość całkowita: 224 mm; średnica: 12 mm; wysokość: 32 mm. Atwy montaż: krótkie i długie śruby w zestawie. Gwarancja dostawy: pakowane pojedynczo w celu uniknięcia zarysowań. Jeśli występują problemy z jakością klamki, skontaktuj się z nami, a my damy Ci pełny zwrot pieniędzy lub wymianę.
Markagoldenwarm #ad
Producentgoldenwarm #ad
Wysokość0.98
Długość1.18
Waga1.92
Szerokość0.98
Numer częściLS201BK160-15Units DE
ModelLS201BK160-15Units DE ZFHN

6. SOTECH

#ad

Szuflady, SO-TECH® uchwyt meblowy 10 szt., rozstaw otworów montażowych: 128 mm, do szafki kuchennej

#ad
SOTECH #ad - Powierzchnia:chromowa lub o wyglądzie stali nierdzewnej. Materiał:masywne aluminium lub metal. 10 sztuk za niską cenę.
MarkaSOTECH #ad
ProducentSOTECH #ad
Wysokość0
Długość0.98
Waga1.06
Szerokość0.16
Numer częściLandhaus-96
ModelLandhaus-96

7. FULGENTE

#ad

3-3/4", FULGENTE 10 sztuk 96 mm satynowany nikiel uchwyty meblowe, gałka do drzwi,, do kuchni, drzwi szafy, gabinetu, nowoczesne uchwyty meblowe, do uchwytów kuchennych, sypialni, stal nierdzewna

#ad
FULGENTE #ad - Idealnie nadaje się do szafy, szafy na ubrania i komody, łazienka, pasuje do różnych pomieszczeń mieszkalnych, a nawet biuro.100% gwarancji zadowolenia: nasz serwis klienta jest dostępny w ciągu 24 godzin. Bardzo stylowy i jedyny w swoim rodzaju. Każdy guzik jest pakowany pojedynczo i pakowany, długość całkowita: 120 mm, wysokość: 35 mm.

Piękne uzupełnienie Twojego domu. Możesz wybrać odpowiedni rozmiar w zależności od grubości obudowy. Nie można ich wyginać i nadają się do stosowania w kuchni. Szerokie zastosowanie: ten nowoczesny mebel ze szczotkowanej stali nierdzewnej wykonany jest z dwóch różnych materiałów i powierzchni. Problemy z uchwytami kuchennymi w stylu wiejskim 100% gwarancji zwrotu pieniędzy. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Wysokiej jakości materiał: nóżki wykonane ze stali nierdzewnej i stopu cynku, klamki do mebli z odstępem między otworami 96 mm.

Wskazówka: złote uchwyty, środek otworu: 96 mm, aby dopasować grubość różnych szafek. Klamki meblowe o pustej strukturze, uchwyty ze szczotkowanego niklu do szafek kuchennych, ale wysokiej jakości materiał metalowy zapewnia solidne uczucie podczas noszenia. Dodajemy uchwyty meblowe dwa rozmiary śrub 25 mm i 45 mm, aby chronić piękny kolor. Uchwyty meblowe kuchenne wygląd jest gładki, a uchwyt jest bardzo przyjemny.
MarkaFULGENTE #ad
ProducentFULGENTE #ad
Waga1.98

8. LONTAN

#ad

Uchwyty kuchenne ze stali nierdzewnej, 96 mm, LONTAN 10 sztuk uchwytów meblowych ze stali nierdzewnej, uchwyty do szafek kuchennych, rozstaw otworów

#ad
LONTAN #ad - Wymiary: 96 mm od środka do środka o długości całkowitej 150 mm, średnica: 12 mm, wysokość: 32 mm. Materiał i wykończenie: uchwyty obudowy ze szczotkowanego niklu z wysokiej jakości stali nierdzewnej ze szczotkowanym nikielem.

Zestaw zawiera: pasuje do standardowych śrub 25 mm i 40 mm na uchwyt. W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt. Są puste, lekkie, ale mocne i trwałe. Idealny design: Łuk uchwytu jest okrągły i nie ma narożników, dzięki czemu Twoje dziecko może być skutecznie chronione przed uderzeniami i obrażeniami. Zwrócimy ci każdy grosz pieniędzy lub wydamy Ci zamiennik. Każdy pociąg jest pakowany pojedynczo i pakowany, aby chronić piękny kolor. Idealna obsŁuga: gwarancja zwrotu pieniędzy.
MarkaLONTAN #ad
ProducentLONTAN #ad
Wysokość0.47
Długość3.78
Waga1.21
Szerokość0.47
Numer częściLH-LS201BSS96-10Units DE

9. Amazon Basics

#ad

Amazon Basics AB3702-GC-10 uchwyty meblowe, 10 sztuk, długość 14 cm środek otworu 12,7 cm, powierzchnia w odcieniu złotego szampana

#ad
Amazon Basics #ad - Powierzchnia w złotym odcieniu szampana. Rozstaw otworów od środka do środka: 12, 7 cm. Długość uchwytu: 13, 7 cm. Nadaje się do większości szafek; ze śrubami mocującymi o rozmiarze 2, 5 cm i 1, 27 cm; w zależności od szerokości mebla może być potrzebna. Występ: 2, 8 cm. Zakup śrub w innych długościach; metryczne rozmiary śrub z łbem: M8-32.
MarkaAmazon Basics #ad
ProducentAmazon #ad
Wysokość0
Długość5.39
Waga1.85
Szerokość1.1
Numer częściAB3702-GC-10
ModelAB3702-GC-10

10. LONTAN

#ad

96 mm, uchwyty do szafy, stal nierdzewna, czarne, rozstaw otworów, uchwyty kuchenne, czarne, 10 sztuk, LONTAN Uchwyty meblowe

#ad
LONTAN #ad - Uchwyt szafki jest bardzo odporny na utlenianie i korozję, nie rdzewieje łatwo. Wzornictwo: uchwyt szafki ma matową czarną powierzchnię i jest nowoczesny design. Zwrócimy ci każdy grosz lub wydamy Ci zamiennik.

Zestaw zawiera: uchwyty do szafek czarne ze standardowymi śrubami 25 mm i 40 mm. Dyskretny, a mimo to piękny wygląd, który z pewnością będzie używany w całym domu. Wymiary: całkowita środek: 96 mm; długość całkowita: 150 mm; średnica: 12 mm; wysokość: 34 mm. 100% satysfakcji - gwarancja zwrotu pieniędzy: Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Każdy uchwyt jest pakowany pojedynczo i pakowany, aby chronić piękny kolor. Jeśli śruba jest zbyt długa, można ją skrócić szczypcami. Trwały i wysokiej jakości: uchwyt meblowy wykonany jest z wysokiej jakości okrągłej rury ze stali nierdzewnej z nogami ze stopu cynku.
MarkaLONTAN #ad
ProducentLONTAN #ad
Wysokość0.47
Długość3.78
Waga1.34
Szerokość0.47
Numer częściLH-LST18BK96-10Units DE
ModelLH-LST18BK96-10Units DE