Top 10 Strassenschild Mit Hausnummer – Cyfry na domy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Sosenco

#ad

Odporna na warunki atmosferyczne, ceramiczna emalia, numer domu z nazwą ulicy, 25 x 20 cm, spersonalizowana niebieska, Sosenco Tabliczka z numerem domu

#ad
Sosenco #ad - Dzięki możliwości wyboru koloru można dostosować się zarówno do miasta, starych niemieckich domów, ale również do innych, jak i wyróżniać się na tle sąsiadów. Alternatywnie można użyć śrub ze stali nierdzewnej z zaślepkami – kołki śruby powyżej 50 mm, które są dopasowane do stałych, pustych i innych twardych powierzchni proszę wybrać podczas personalizacji produktu.

Niebieska tabliczka uliczna została wykonana ręcznie z myślą o różnych warunkach pogodowych. Tabliczka emaliowana z numerem domu nie traci się pod wpływem słońca lub innej pogody pod warunkiem, że struktura ceramiczna jest nienaruszona. Gwarantuje to wysoką trwałość i podobne właściwości jak stal nierdzewna. Idealnie nadaje się na gorące lato i mroźną zimę. Zaawansowany, technologiczny proces jakości – tabliczka jest wypalana w piecu w temperaturze ponad 800 stopni Celsjusza.

Styl vintage idealnie pasuje do dużych, które posiadają klasyczny styl. Wzory są nanoszone ręcznie. Szyldy wykonane w ten sposób są wysokiej jakości obiektami o wyjątkowych funkcyjnych cechach – tylko fizyczna ingerencja w strukturę emalii może je uszkodzić. Pełna personalizacja produktu – wystarczy wybrać kolor tabliczki, wpisać numer domu i nazwę ulicy, wybrać elementy mocujące i już wkrótce będziesz cieszyć się wysokiej jakości tabliczką z numerem domu.
MarkaSosenco #ad
ProducentSosenco #ad
Wysokość7.87
Długość0.2
Szerokość9.84

2. Betriebsausstattung24

#ad

Biała z czarnym, Betriebsausstattung24® Tabliczka z numerem domu | nostalgiczny numer domu | z wytłoczonym tekstem na życzenie | aluminiowa tabliczka z krawędzią antyczną | wymiary: 15,0 x 12,0 cm

#ad
Betriebsausstattung24 #ad - Tabliczki bezpośrednio od producenta | najwyższa jakość Made in Germany | Szybka i bezpieczna wysyłka | Betriebsausstattung24 Twój partner do kontaktu w sprawie oznakowania i wyposażenia operacyjnego.

Dostępne w różnych kolorach i rozmiarach. Do mocowania na budynkach publicznych lub prywatnych jako pomoc orientacyjna dla gości, klientów, pacjentów, gości, listonoszów itp. X wys. 15, 0 cm | 18, 0 x 12, 0 cm | 25, 0 cm | materiał: aluminium | grubość materiału: 0, 0 x 20, 0 x 12, 6 mm | waga: 44-68 g. Odporna na promieniowanie uv i warunki atmosferyczne. Wymiary szer. Nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz, odporna na temperaturę od -40 °C do +160 °C. Tłoczona tabliczka z tekstem na życzenie, tabliczka tłoczona, możliwość maksymalnie 2 znaków, wykonana na indywidualne życzenie, tradycyjnie ręcznie wykonana.
MarkaBetriebsausstattung24 #ad
ProducentBetriebsausstattung24 #ad
Wysokość0.16
Długość5.91
Waga0.07
Szerokość4.72
Numer częścisadcfvgbhngf3255

3. AlbersDesign

#ad

Indywidualny numer domu ze stali nierdzewnej, osłona przednia ze stali szlachetnej V2A szczotkowana, tylna ścianka malowana proszkowo w kolorze RAL7016, dwuczęściowy z efektem 3D, AlbersDesign

#ad
AlbersDesign #ad - W zestawie materiały montażowe do niewidocznego montażu na ścianie. Tylna ścianka malowana proszkowo w kolorze RAL 7016, osłona przednia ze szczotkowanej stali nierdzewnej. Wysokiej jakości stal szlachetna – spersonalizowany numer domu z numerem domu.
MarkaAlbersDesign #ad
Numer częściH5

4. Metzler

#ad

Metzler Indywidualny numer domu ze stali nierdzewnej – tabliczka z numerem domu w kolorze antracytowym RAL 7016 – tabliczka na drzwi z laserowym numerem domu – odporna na zarysowania i wytrzymała –

#ad
Metzler #ad - Wymiary szerokość x wysokość x głębokość: 170 x 110 mm | 270 x 175 mm | 410 x 260 mm - panel przedni ze stali nierdzewnej V2A, grubo szlifowany, ziarnistość 240 . Płyta przednia wykonana jest ze stali nierdzewnej V2A – wysokiej jakości szara płyta podstawy z masywnej stali ma efekt 3D i jest w 100% odporna na zarysowania i wytrzymała.

Ta tablica z numerem domu to absolutny hit Tabliczka urzeka nowoczesnym, prostym wzornictwem, dzięki czemu idealnie wpasowuje się w każde wejście. Precyzyjnie wykonany laserowo numer domu – jednym kliknięciem otrzymasz indywidualny numer domu zgodnie z życzeniem – wersja również do wyboru z ulicą.

Mocowanie opcjonalnie: numer domu można zamontować za pomocą kołków rozporowych lub przymocować do elewacji za pomocą kleju silikonowego - Do systemu izolacji cieplnej fasad WDVS / WDV można wybrać nasze specjalne kołki izolacyjne.
MarkaMetzler #ad
ProducentMetzler GmbH #ad
Wysokość0.39
Długość6.89
Szerokość10.63
Numer częściHS-Elbars-Str-AN-270175

5. Metzler

#ad

Metzler Numer domu ze stali szlachetnej, tabliczka z numerem i nazwą ulicy, wraz z opisem i materiałami do mocowania antracyt

#ad
Metzler #ad - Tablica rejestracyjna z antracytowego szkła akrylowego, odporna na promieniowanie UV i zarysowania. Wymiary tabliczki z numerem domu: 250 mm x 175 mm szer. Wszystkie numery są możliwe.

Nowoczesny numer domu – płyta podstawowa ze stali nierdzewnej, nierdzewna i odporna na warunki atmosferyczne. Montaż: montaż na ścianie - materiał mocujący opcjonalnie: klej silikonowy, kołki gwintowane + kołki uniwersalne. Dodatkowo: napis z tekstem na życzenie, np. Grubość: 5 mm - tabliczka z numerem domu dostępna również w kolorze czarnym i białym. Nazwami ulicy. Tę tabliczkę z numerem domu można wygodnie i łatwo skonfigurować za pomocą przycisku "Dostosuj teraz" – tutaj można podać wybrany tekst i wybrać rodzaj mocowania. X wys. Wysokiej jakości napis dzięki efektownemu frezowaniu z płyty numerycznej.
MarkaMetzler #ad
Wysokość0
Długość9.84
Szerokość6.89
Numer częściDE-TO4-0080

6. Sosenco

#ad

Spersonalizowana, 12 x 14 cm, odporna na warunki atmosferyczne, tabliczka emaliowana niebieska, ceramiczna emalia, Sosenco Tabliczka z numerem domu

#ad
Sosenco #ad - Pełna personalizacja produktu – wystarczy wybrać kolor tabliczki, wpisać numer domu, wybrać elementy mocujące i już wkrótce będziesz cieszyć się wysokiej jakości tabliczką z numerem domu. Alternatywnie można wybrać śruby ze stali nierdzewnej z klipsami w różnych kolorach – kołki śruby powyżej 50 mm, które są dopasowane do stałych, pustych i innych twardych powierzchni proszę wybrać podczas personalizacji produktu.

Zaawansowany, technologiczny proces jakości – tabliczka jest wypalana w piecu w temperaturze ponad 800 stopni Celsjusza. Idealnie nadaje się na gorące lato i mroźną zimę. Gubi się pod wpływem słońca lub innej pogody pod warunkiem, że struktura ceramiczna jest nienaruszona. Wzory są nanoszone ręcznie. Styl vintage idealnie pasuje do dużych, które posiadają klasyczny styl. Gwarantuje to wysoką trwałość i podobne właściwości jak stal nierdzewna.

Szyldy wykonane w ten sposób są wysokiej jakości obiektami o wyjątkowych funkcyjnych cechach – tylko fizyczna ingerencja w strukturę emalii może je uszkodzić. Tabliczka z numerem domu została wykonana ręcznie z myślą o różnych warunkach pogodowych. Zestaw montażowy – zestaw montażowy składający się z mosiężnych śrub jest już zamocowany na tabliczce emaliowej. Dzięki możliwości wyboru koloru można dostosować się zarówno do miasta, ale również do innych, starych niemieckich domów, jak i wyróżniać się na tle sąsiadów.
MarkaSosenco #ad
ProducentSosenco #ad
Wysokość4.72
Długość0.2
Szerokość5.51

7. KDS

#ad

Numer domu tabliczka zielona 15 x 10 owalna z nadrukiem numeru i imienia

#ad
KDS #ad - Kliknij "dostosuj teraz", aby wprowadzić dane do druku. Dostępne kolory: niebieski, zielony, czarny, różowy i czerwony. Materiał kompozytowy aluminiowy o grubości 2 mm. Tabliczka posiada 2 otwory o grubości 3 mm. Rozmiary: 15x10 cm, 21x14 cm i 30x20 cm.
MarkaKDS #ad
Producentkaufdeinschild #ad
Wysokość0.39
Długość5.91
Szerokość3.94
Numer częściKDSHNOVA01_GRN_15x10
ModelKDSHNOVA01_GRN_15x10

8. AGS

#ad

Emaliowana tabliczka numer domu 3 czarno-biała "ręczne wykonanie ręczne"

#ad
AGS #ad - Gruba blacha, najwyższa jakość. Nr 50-99 niebiesko-biały lub czarno-biały tutaj: https://www. Amazon. De/gp/product/b07CWXSZ1G?th=1. Otwory montażowe są wyposażone w oczka ochronne. Oryginalna emalia, wypalana na gorąco, odporna na warunki atmosferyczne, rękodzieło nie jest to produkcja taśmy, wypukła cyfry są wyraźnie wyczuwalne, błyszcząca. Odstęp między otworami: nr 1-9: z lewej do prawej strony 10, 5 cm/u góry do dołu 10, 5 cm/u góry do dołu 10, 5 cm; nr 10-49: z lewej do prawej 12, 5 cm.
MarkaAGS #ad
ProducentAGS #ad

9. Buddel-Bini

#ad

Odporna na warunki atmosferyczne emalia tabliczka z numerem domu 3-cyfrowa z wybranym numerem tekstu litery 18 x 12 cm

#ad
Buddel-Bini #ad - Gruby, wypukła obudowa blachy stalowej. Bardzo odporne na działanie warunków atmosferycznych. Tradycyjne emalii rękodzieło. Otwory na mocowania są chronione przez oczkami z mosiądzu. Tekstem, czcionki i kolory wedle życzenia.
MarkaBuddel-Bini #ad
ProducentBuddel-Bini #ad
Wysokość0
Długość7.09
Szerokość4.72

10. Metzler

#ad

Metzler Numer domu z masywnej stali w kolorze antracytowym – RAL 7016 szary antracytowy drobna struktura malowana proszkowo – napis Arial – wysokość 20 cm – cyfra 3

#ad
Metzler #ad - Laserowo wycięty numer domu z litej stali. Wysokość 20 cm 200 mm, szerokość 13 cm, grubość 2 mm. Atwy montaż za pomocą przyspawanych z tyłu kołków gwintowanych + kołków rozporowych, materiały montażowe w zestawie. Metzler jakość – Made in Germany. Wysokiej jakości powłoka proszkowa.
MarkaMetzler #ad
ProducentMetzler GmbH #ad
Wysokość0.01
Długość7.87
Szerokość5.12
Numer częściHN-AN-AR-200-3