Top 10 Stromzange Für Kfz – Testery wielofunkcyjne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. KAIWEETS

#ad

Mierzy napięcie i pojemność przejścia AC/DC, miernik prądu DC/AC: 0-600 A, multimetr szczypcy True-RMS 6000 Counts Auto-Ranging, KAIWEETS HT206D szczypce prądowe

#ad
KAIWEETS #ad - Bezpieczeństwo: podwójna izolacja. Bezdotykowy tester napięcia NCV umożliwia bezdotykowe testowanie. Obszar otwarcia szczypiec prądowych 31 mm. Dzięki rozszerzonemu zakresowi pomiaru napięcia do 600 V i rzeczywistemu pomiarowi wartości efektywnej True RMS wykonujesz również profesjonalne zadania niezawodnie i bezpiecznie.

Funkcje multimetru: miernik szczypiec mierzy napięcie, częstotliwość, przejście, pojemność, rezystancję, temperaturę z automatycznym wyborem zakresu. Idealnie nadaje się do obsługi maszyn, szaf sterowniczych, a także do pomiaru wysokich prądów w elektryce samochodowej i ciężarowej.

Filtr dolnoprzepustowy lpf do dokładnego pomiaru sygnałów częstotliwości podczas pomiaru silników i transformatorów. Oferujemy serwis 36 miesięcy po sprzedaży. Loz & lpf: niska impedancja wejściowa zapobiega nieprawidłowym odczytom spowodowanym obrazami. Miernik prądu ac/dc do 600 a, bez odłączania przewodu. Funkcja zero dla prądu ślizgowego.
MarkaKAIWEETS #ad
ProducentKAIWEETS #ad
Wysokość1.3
Długość7.5
Waga0.48
Szerokość2.8
Numer częściHT206D
ModelHT206D

2. PeakTech

#ad

Peak Tech P 8200 – zestaw akcesoriów pomiarowych do multimetru cyfrowego

#ad
PeakTech #ad - Przybory zawarte w zestawie są pokryte antypoślizgowym tworzywem sztucznym, który wytrzymuje nawet silne warunki - bezpieczeństwo i jakość w jednym zestawie. W zestawie akcesoriów pomiarowych p 8200 znajdują się wszelkie przybory potrzebne do zastosowania multimetrów cyfrowych, szczypiec prądowych lub urządzeń laboratoryjnych.

Różnorodność adapterów kompleksowy zestaw peak tech zapewnia odpowiedni adapter do każdego multimetru cyfrowego, który zapewnia pożądaną możliwość zastosowania w obszarze elektrycznym. Przekonaj się sam:. Antypoślizgowe tworzywo sztuczne. Wysokie bezpieczeństwo dla użytkowników. Informacja: w zakres dostawy zestawu wchodzi 1 x zacisk nawiercający peaktech 7010, 1 x przewód pomiarowy tkS-8, 1 x czujnik temperatury tf-50 typ K, 2 x przewody pomiarowe PeakTech 7020, 1 x zaciski krokodylkowe PeakTech 7015, 1 x przewód pomiarowy PeakTech 7025, 1 x TF-55 Czujnik temperatury K-Ty p.

Zaciski i kable przyłączeniowe tej obszernej obudowy podlegają najnowszym wytycznym bezpieczeństwa i zapewniają użytkownikowi wysokie bezpieczeństwo przy każdym zastosowaniu. Przygotowany na każde wyzwanie.
MarkaPeakTech #ad
ProducentPeakTech #ad
Wysokość1.97
Długość8.27
Waga1.21
Szerokość6.69
Numer częściP 8200
ModelP 8200
Gwarancja3 lata gwarancji

3. DEWENWILS

#ad

Do napięcia AC/DC/prądu/rezystancji/pojemności / pomiaru temperatury, 600 A AC/DC, 6000 zliczeń, DEWENWILS Szczypce prądowe, szczypca amperowa True RMS CAT III 600 V Auto-Ranging NCV

#ad
DEWENWILS #ad - True rms, jak i prywatnej. Atwy w użyciu: przechowywanie danych i bezdotykowe testy napięcia ncv zapewniają prostą metodę pomiaru. Dzięki tym funkcjom jest wystarczająca do wielu Twoich celów. Wielofunkcyjny: cyfrowy miernik zacisków może dokładnie mierzyć napięcie i prąd, pojemność, częstotliwość, temperaturę, opór, ciągłość i diodę.

Wysokiej jakości obudowa z tworzywa sztucznego, wytrzymały cyferblat i przyciski oraz doskonałe wykonanie sprawiają, że tester jest mocny i odporny na upadki. Automatyczne wyłączanie po 15 min i wskaźnik niskiego zużycia energii pozwalają uniknąć częstej wymiany baterii. Te wydajne funkcje pomiarowe umożliwiają zastosowanie multimetru zarówno w sferze profesjonalnej, 600 A AC/DC, profesjonalne urządzenie: dzięki licznikom 6000 i dużemu wyświetlaczowi LCD te szczypce prądowe mogą pokazywać bardzo dokładnie również w ciemności.

Ponadto oferujemy roczną gwarancję i dożywotnie wsparcie techniczne. Bezpieczeństwo: pełne zabezpieczenie przed przeciążeniem i poziom bezpieczeństwa CAT III 600 V gwarantują bezpieczeństwo pomiaru. Akcesoria: szczypce prądowe, 2 x baterie aaa, przewody pomiarowe, instrukcja obsługi w języku niemieckim i angielskim oraz torba transportowa. Odpowiedni rozmiar sprawia, że amperomierz jest łatwy w obsłudze. Precyzyjne, cat iii 600 v i auto-ranging.
MarkaDEWENWILS #ad
ProducentDEWENWILS #ad
Numer częściDHCMT01A

4. UNI-T

#ad

UNI-T UT210D cyfrowy mini miernik szczypcy 200 A AC DC prąd True RMS szczypce amperomierz, miernik temperatury, multimetr z zaciskiem krokodylkowym, częstotliwość

#ad
UNI-T #ad - Mały i ekskluzywny: można go włożyć do torby, aby ułatwić przenoszenie. Pomiar częstotliwości i temperatury. Funkcja multimetru: to nie tylko miernik szczypiec, rezystancję, pojemność, ale również z funkcją multimetru można przetestować prąd / napięcie ACDC, diodę. Test ncv: jeśli chcesz zmierzyć napięcie przemienne lub pole elektromagnetyczne za pomocą bezdotykowego pomiaru pola elektrycznego, możesz wybrać zakres. Pełny wyświetlacz lcd 39 mm x 26 mm z pełnym wyświetlaczem icom i funkcją podświetlenia, bardzo łatwy do odczytania.
MarkaUNI-T #ad
ProducentUNI-T #ad
Waga0.42
Numer częściUT210 Combinación
ModelUT210-Combination

5. Proster

#ad

Zaciski krokodylkowe, szczypce prądowe, do multimetru, wtyczka bananowa, Proster Proster multimetr zestaw przewodów pomiarowych z 8 końcówkami

#ad
Proster #ad - Plug & play – łatwy w obsłudze, przenośny i trwały. Praktyczna – może być stosowana do wielu rodzajów multimetrów i urządzeń zaciskowych, nadaje się do szkoły, laboratorium, elektryka itd.

Zestaw – zawiera 2 x mini zaciski do badania sprężyn, 2 x przedłużony przewód testowy, 2 x wtyczka łopatkowa, 2 x duże zaciski krokodylkowe, 2 x mini przewody kontrolne; 2 x małe zaciski krokodylkowe, 2 x końcówki kontrolne, 8 x specjalne sondy końcówkowe, 2 x sondy.11000 v / 10 a - maksymalne napięcie wejściowe/maksymalny prąd napięcia wejściowego przewodów testowych i trzpieni sondy wynosi 1000 V/10 A.

Maksymalne napięcie wejściowe / natężenie prądu małych zacisków krokodylkowych wynosi 300 V/15 A, a duże zaciski krokodylkowe 1000 V / 32 A. 8 pinów – w zestawie z 8 pinami dwa znajdują się w sondach, z czego 4 standardowe igły 2, 0 mm i inne pozłacane miedziane igły o grubości 1 mm.
MarkaProster #ad
ProducentProster #ad
Numer częściPST109
Model‎TOPPST109

6. AmazonCommercial

#ad

2000 sztuk, czarny, AmazonCommercial Cyfrowy multimetr z ręcznym wyborem zakresu pomiarowego

#ad
AmazonCommercial #ad - Z 600 v ac/dc, 10 a dc, ręczny wybór zakresu pomiaru i funkcja zapisywania danych. Instrukcja obsługi jest dostępna w 6 językach: angielskim, włoskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim, niderlandzkim.

Z 2000 zliczeniami. Zakres dostawy: kabel pomiarowy, bateria 9 V, podręcznik użytkownika może nie być dostępny w języku polskim. Funkcje pomiaru: ac/dcv, dca, test diody/test ciągłości i test oporu/baterii. Podświetlany wyświetlacz LCD z funkcją zapamiętywania wartości pomiarowych. Poręczny multimetr cyfrowy z automatycznym wyborem zakresu pomiaru do pomiaru napięcia i częstotliwości.
MarkaAmazonCommercial #ad
ProducentAmazon #ad
Wysokość2.76
Długość6.69
Waga0.62
Szerokość1.5
Numer części90DM120
ModelDT-912

7. UNI-T

#ad

Oporu, napięcia, pojemność., Uni-T ut210d cyfrowy przekładnik cęgowy AC/DC, przyrząd do prądu

#ad
UNI-T #ad - Pomiaru napięcie ac/dc-, ac/dC-prądu, opór i pojemności. Funkcja data hold, wygodne do obserwacji lub do nagrywania danych. Perfekcyjny przekładnik cęgowy z wysoka niezawodność i precyzję. Idealne szczypce do pomiaru prądu elektroausr podwodnych oraz do celów kontroli i konserwacji.
MarkaUNI-T #ad
ProducentUNI-T #ad
Wysokość2.17
Długość6.69
Waga0
Szerokość0.98
Numer częściUT210D
ModelUNI-T UT210D Digital AC/DC Current

8. Voltcraft

#ad

VOLTCRAFT VC-330 cyfrowy zacisk prądowy CAT II 600 V, CAT III 300 V Wyświetlacz liczby: 2000

#ad
Voltcraft #ad - Pomiar prądu AC/DC. Wytrzymały i poręczny. Truerms pomiar wartości rzeczywistej. Funkcje multimetru. Cat ii 600 v, cat iii 300 v.
MarkaVoltcraft #ad
ProducentVOLTCRAFT #ad
Wysokość1.32
Długość6.89
Waga0.37
Szerokość2.36
Numer częściVC-330
ModelVC330

9. Joyzan

#ad

Sonda kontrolna 4 mm, narzędzia do naprawy samochodu, przewody pomiarowe, multimetr, narzędzie do naprawy, Joyzan Sonda do penetracji drutu, igła, uniwersalny multimetr, multimetr, sonda do nakłuwania

#ad
Joyzan #ad - W przypadku tego zestawu sond do penetracji kabla i kabla kontrolnego wtyczki bananowej nie trzeba zdejmować izolacji, dzięki czemu kabel nie zostanie uszkodzony. Przewody pomiarowe i kable pomiarowe z zaciskiem krokodylkowym idealnie nadają się do testowania za pomocą multimetru, szczypiec prądowych i innych przycisków, które są wyposażone w standardowe gniazdo bananowe 4 mm.

Wysokiej jakości igła ze stali nierdzewnej: ten multimetrowy zacisk przewodu pomiarowego składa się z klipsa do naprawy samochodu z PA i stali nierdzewnej oraz akcesoriów elektronicznych jest idealną częścią multimetru, kabla głośnikowego i wtyczki bananowej. Nie jest wymagany drut do ściągania izolacji: narzędzie testowe z klipsem do testowania multimetru i hak kontrolny przewód to niezawodne i trwałe narzędzie, igła do piercingu izolacyjnego jest łatwa w obsłudze. Sondy do nakłucia: igła pomiarowa multimetru i sonda pomiarowa są fabrycznie nowe i wysokiej jakości. Dobry dodatek do multimetru i multimetru, kabla audio, zaczep do naprawy samochodu. Można podłączyć do wtyczki bananowej 4 mm: klips testowy do multimetru samochodowego i sondę przebiciową p5010 można podłączyć do wtyczki bananowej 4 mm o stabilnej wydajności.

Sonda do cięcia drutu i przewody pomiarowe do kabli pomiarowych multimetru mogą być używane nie tylko do multimetru, ale również do naprawy samochodów. Dodanie sond do nakłuwania dodatkowo rozszerzyło zastosowanie testowe. Akcesoria samochodowe: ten klips do testowania z automatyczną naprawą i przewodami pomiarowymi z izolowanymi silikonem przedłużaczami jest dobrym dodatkiem do multimetru, kontroli wydajności, a zestaw sond do penetracji kabli i zdejmowana sonda multimetru końcówka pomiarowa nadaje się do automatycznej konserwacji, przemysłowych testów terenowych i testowania kabli bez niszczenia.
MarkaJoyzan #ad
ProducentJoyzan #ad
Wysokość0.79
Długość5.51
Waga0.07
Szerokość1.97
Numer częściJoyzancy6i4wz097
Gwarancja0

10. BEVA

#ad

Ze składanym stojakiem i przewodami pomiarowymi, przejścia, miernik napięcia CAT III, prądu DC, diody, oporu, BEVA Cyfrowy multimetr, tester ciągłości napięcia AC/DC, woltomierz 600 V

#ad
BEVA #ad - Nasz dział obsługi klienta udzieli Ci satysfakcjonującej odpowiedzi w ciągu 24 godzin. Certyfikaty ce i rohs. Zakres dostawy: 1 x cyfrowy multimetr beva 2 x baterie, 1 para przewodów pomiarowych czerwony/czarny, 1 x śrubokręt i 1 x instrukcja obsługi DE/EN. Zabezpieczenie przed przeciążeniem we wszystkich obszarach.

2000 pomiarów, automatyczne wyłączanie, dzięki czemu wyniki pomiaru są dobrze widoczne nawet przy słabym świetle. Oferujemy serwis 24 miesiące po sprzedaży. Wiele pomiarów: dokładność pomiaru napięcia ac/dc i prądu dc, fabryce, test ciągłości i test tranzystorowy. Ten multimetr jest wyposażony w funkcję Data-Hold, wyświetlacz LCD i światło tła, maks. Jako ogólne narzędzie pomiarowe o wysokiej dokładności, szeroko stosowany w szkole, ten multimetr może rozwiązać problemy elektryczne w samochodach i w gospodarstwie domowym, technologii radiowej i innych obszarach społecznościowych.6

600 v. Bezpieczeństwo: en 61010-1; cat ii. Miękkie silikonowe etui chroni przed upadkiem. Praktyczna konstrukcja: etui ochronne i podpórka oraz konstrukcja uchwytu przewodu pomiarowego zapewniają ochronę przed upadkiem i większy komfort. Należy pamiętać, laboratorium, diody, rezystancji, że przy pomiarach prądu multimetr musi być połączony szeregowo z jednym obciążeniem i nie może być używany równolegle.
MarkaBEVA #ad
ProducentBEVA #ad
Wysokość1.1
Długość5.31
Waga0.57
Szerokość2.64
Numer częściW-002