Top 10 Wc Sitz Eckig – Deski sedesowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. LUVETT

#ad

LUVETT® D100 deska sedesowa wolnoopadająca, antybakteryjna duroplast, kształt litery D, kolor: beżowy Bahama, zdejmowana, wolnoopadająca, 3 możliwości montażu

#ad
LUVETT #ad - Wzornictwo i opracowanie w niemczech zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi / obciążenie do 175 kg testowane zgodnie z normą DIN. Najlepsza obsługa klienta przez e-mail lub telefon. Urea duroplast – antybakteryjnie higieniczny 99, 9% materiał premium spełniający najwyższe wymagania jakościowe z powierzchnią przypominającą ceramikę - wytrzymały, odporny na zarysowania i łatwy do czyszczenia.

Deska sedesowa w 4 kolorach. Opatentowana, wolnoopadająca podwójna funkcja softclose – oryginalny produkt z funkcją wyjmowania TakeOff EasyClean zapewnia wygodne czyszczenie: podwójne wolnoopadające do deski sedesowej i pierścienia siedziska dla delikatnego i cichego zamykania.

Zestaw mocujący składający się z trzech wariantów zawiasów do wszystkich rodzajów ceramiki: 'kołki rozporowe' od góry, wszystko w zestawie, 'kołki składane" od góry i "nakrętki nasadkowej" od dołu – jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie firmy LUVETT dla łatwego mocowania i niezawodnego trzymania, koniec z chwiejącym się i ślizganiem.
MarkaLUVETT #ad
ProducentLUVETT WC Sitze #ad
Wysokość0.99
Długość17.17
Waga4.85
Szerokość14.45
Numer części539723

2. LUVETT

#ad

LUVETT® Wolnoopadająca deska sedesowa C770, kolor: pergamon biały, deska sedesowa z antybakteryjnego duroplastu, owalna, 3 warianty mocowania do wyboru

#ad
LUVETT #ad - Wzornictwo i rozwój w niemczech, produkcja w Europie zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi / obciążenie do 175 kg testowane zgodnie z normą DIN. Najlepsza obsługa klienta przez e-mail lub telefon. Urea duroplast – antybakteryjnie higieniczny 99, 9% materiał premium spełnia najwyższe wymagania jakościowe z powierzchnią ceramiczną: wytrzymały, odporny na zarysowania i łatwy do czyszczenia.

Funkcja zdejmowania takeoff EasyClean: łatwy sposób zdejmowania deski sedesowej z ceramiki w celu wygodnego czyszczenia jednym ruchem. Zestaw mocujący składający się z trzech wariantów zawiasów do wyboru do wszystkich ceramiki: "kołki rozporowe" od góry, "kołek rozporowy" od góry i "nakrętka wtykowa" od dołu – jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie LUVETT zapewnia łatwe mocowanie i niezawodne trzymanie, wszystko w zestawie, nie chwieje się i nie ślizga się.

Opatentowany, podwójny mechanizm wolnoopadający SoftClose – oryginalny produkt z funkcją zdejmowania TakeOff EasyClean, podwójny mechanizm opuszczania deski sedesowej i pierścienia do siedzenia zapewnia delikatne i ciche zamykanie.
MarkaLUVETT #ad
ProducentLUVETT WC Sitze #ad
Wysokość0.99
Długość6.83
Waga4.63
Szerokość3
Numer części539727
Model539727

3. SANFINO

#ad

Wiele kolorowych motywów, wysoki komfort siedzenia, SANFINO® Deska sedesowa wolnoopadająca premium – wysokiej jakości deska sedesowa z drewna, łatwy montaż łącznie z instrukcją montażu może nie być

#ad
SANFINO #ad - Kreatywne motywy nadają Twojej toalecie piękny wygląd. Dołączony zestaw do szybkiego mocowania zapewnia szybki i łatwy montaż deski sedesowej z mechanizmem wolnoopadającym. Wysoka jakość: ta wysokiej jakości deska sedesowa z drewnianym rdzeniem, chromowanymi metalowymi zawiasami o wysokim połysku i zintegrowanym mechanizmem wolnego opadania zapewnia delikatne i bezgłośne zamykanie deski sedesowej i okularów toaletowych.

1 x deska sedesowa + zestaw montażowy do mocowania. Wyjątkowo odporna na pękanie, wysokiej jakości powłoka i wytrzymałe metalowe zawiasy gwarantują długą żywotność. Wymiary: 43, 5 x 37, 5 x 5 cm – otwory montażowe w toalecie mogą znajdować się w odległości od 10, 5 do 20 cm, aby idealnie zamocować siedzisko.

Atwe w użyciu: drewniane deski sedesowe sanfino mają standardowy rozmiar i pasują do prawie wszystkich dostępnych na rynku muszli klozetowych. Wyjątkowo delikatna powierzchnia i owalny kształt deski sedesowej zapewniają wysoki komfort siedzenia. Stabilne elementy dystansowe pod toaletą wytrzymują obciążenia do 200 kg. Ponadto antybakteryjna powierzchnia deski sedesowej, zarysowania płyta MDF, wolnoopadająca, przekonuje łatwym czyszczeniem i zapewnia maksymalną higienę.
MarkaSANFINO #ad
ProducentSanfino #ad
Wysokość1.97
Długość17.13
Waga7.41
Szerokość14.76
Numer częściW1043C

4. LUVETT

#ad

Zdejmowana pokrywa sedesowa, wyprodukowana w UE, kształt: prostokątna, antybakteryjny duroplast, LUVETT® Deska sedesowa z 3 rozwiązaniami montażowymi ze stali nierdzewnej i wolnoopadającą Softclose

#ad
LUVETT #ad - Najlepsza obsługa klienta przez e-mail lub telefon. Opatentowana, wolnoopadająca podwójna funkcja softClose – oryginalny produkt z funkcją odbioru TakeOff EasyClean. Projekt i rozwój w niemczech, produkcja w europie z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych/obciążenie do 175 kg testowane zgodnie z normą DIN.

Urea duroplast – antybakteryjnie higieniczny 99, 9% materiał premium spełniający najwyższe wymagania jakościowe z powierzchnią przypominającą ceramikę - wytrzymały, odporny na zarysowania i łatwy do czyszczenia. Podwójne automatyczne opuszczanie pokrywy WC i pierścienia siedziska zapewnia delikatne i ciche zamykanie. Zestaw mocujący składający się z trzech wariantów montażu do wszystkich rodzajów ceramiki: 'kołki rozporowe' od góry, wszystko w zestawie, 'kołki składane" od góry i "nakrętki nasadkowej" od dołu – jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie firmy LUVETT dla łatwego mocowania i niezawodnego trzymania, koniec z chwiejącym się i ześlizgiwaniem.

Funkcja odbioru takeoff easyClean: łatwy sposób na wygodne zdejmowanie deski sedesowej z ceramiki jednym ruchem ręki.
MarkaLUVETT #ad
ProducentLUVETT WC Sitze #ad
Wysokość0.99
Długość16.65
Waga5.51
Szerokość14.21
Numer części539751A
ModelQ500

5. SANFINO

#ad

Wysoka jakość; komfort siedzenia, łatwy montaż., Sanfino deska sedesowa wolno opadająca

#ad
SANFINO #ad - Dł. Szer. Ok. 43, 5/37, 5 cm - pasuje do wszystkich standardowych muszli klozetowych wiszących i stojących. Gładka powierzchnia - komfort siedzenia i proste czyszczenie. Deska sedesowa ze stabilnymi zawiasami ze stali nierdzewnej, wykończenie na wysoki połysk. W zestawie szczegółowa instrukcja montażu może być niedostępna w języku polskim. Deska sedesowa z drewna, automatycznie opadająca, długi okres eksploatacji.
MarkaSANFINO #ad
ProducentSanfino #ad
Wysokość1.97
Długość17.13
Waga7.5
Szerokość14.76
Numer częściW1022C

6. SANFINO

#ad

łatwy montaż wraz z instrukcją montażu może nie być dostępna w języku polskim – "Waterdrop", wysoki komfort siedzenia, SANFINO® Deska sedesowa premium z mechanizmem powolnego zamykania – wysokiej jakości deska sedesowa z drewna, wiele kolorowych motywów

#ad
SANFINO #ad - Atwy w użyciu: drewniane deski sedesowe sanfino mają standardowy rozmiar i pasują do prawie wszystkich dostępnych na rynku muszli klozetowych. Stabilne elementy dystansowe pod sedesem wytrzymują obciążenia do 200 kg. Wyjątkowa miękkość: wyjątkowo delikatna powierzchnia i owalny kształt deski sedesowej zapewniają wysoki komfort siedzenia.

Dołączony zestaw do szybkiego montażu zapewnia szybki i łatwy montaż deski sedesowej z mechanizmem wolnoopadającym. Kreatywne motywy nadają Twojej toalecie dodatkowo piękny wygląd. Komfortowa konstrukcja: ta wysokiej jakości deska sedesowa z drewnianym rdzeniem, chromowanymi metalowymi zawiasami na wysoki połysk i zintegrowanym mechanizmem wolnego opadania obiecuje delikatne i ciche zamykanie deski sedesowej i deski sedesowej.

Atwy montaż i demontaż: 1 x deska sedesowa + zestaw montażowy do mocowania. B>{b>{b>>{b>>{ph|} {ph|} {ph|} {ph|} {ph|} {ph|}{ph|}{ph|}{ph|}{ph|}{ph|}Ponadto antybakteryjna powierzchnia deski sedesowej z mechanizmem powolnego zamykania przekonuje łatwym czyszczeniem i zapewnia maksymalną higienę. Wymiary: 43, 5 x 37, 5 x 5 cm – otwory montażowe w toalecie mogą mieć odstęp od 10, 5 do 20 cm, aby idealnie przymocować siedzisko.
MarkaSANFINO #ad
ProducentSanfino #ad
Wysokość1.97
Długość17.13
Waga7.5
Szerokość14.76
Numer częściW1007CII

7. Invacare

#ad

Invacare Aquatec 90, 10 cm, nakładane podwyższenie deski sedesowej

#ad
Invacare #ad - Wyjątkowo wysoka nośność: 225 kg. Estetyczny wygląd również do nowoczesnych łazienek. Nakładane podwyższenie deski sedesowej 100 mm. Atwe i bezpieczne mocowanie na muszli klozetowej. Atwa dezynfekcja i czyszczenie dzięki gładkiej powierzchni.
MarkaInvacare #ad
ProducentInvacare #ad
Wysokość0
Długość6.36
Waga3.53
Szerokość4.19
Numer części8.01.001
Model8.01.001

8. LUVETT

#ad

Owalna, zdejmowana, z 3 rozwiązaniami montażowymi ze stali nierdzewnej, uniwersalna, kolor: Calypso turkusowa, C100, LUVETT® Deska sedesowa wolnoopadająca

#ad
LUVETT #ad - Opatentowana, wolnoopadająca podwójna funkcja softclose – oryginalny produkt z funkcją wyjmowania TakeOff EasyClean zapewnia wygodne czyszczenie: podwójne wolnoopadające do deski sedesowej i pierścienia siedziska dla delikatnego i cichego zamykania.

Zestaw mocujący składający się z trzech wariantów zawiasów do wszystkich rodzajów ceramiki: 'kołki rozporowe' od góry, 'kołki składane" od góry i "nakrętki nasadkowej" od dołu – jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie firmy LUVETT dla łatwego mocowania i niezawodnego trzymania, wszystko w zestawie, koniec z chwiejącym się i ślizganiem. Projekt i rozwój w niemczech, produkcja w europie z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych/obciążenie do 175 kg testowane zgodnie z normą DIN.

Najlepsza obsługa klienta przez e-mail lub telefon. Deska sedesowa w 17 kolorach. Urea duroplast – antybakteryjnie higieniczny 99, 9% materiał premium spełniający najwyższe wymagania jakościowe z powierzchnią przypominającą ceramikę - wytrzymały, odporny na zarysowania i łatwy do czyszczenia.
MarkaLUVETT #ad
ProducentLUVETT WC Sitze #ad
Wysokość0.99
Długość17.4
Waga5.34
Szerokość14.65
Numer części539716

9. badosan

#ad

Antybakteryjny duroplast, TakeOff, pasuje do Keramag Renova nr 1 Plan, prostokątna, Deska sedesowa wolnoopadająca, zawias ze stali nierdzewnej, kolor biały

#ad
badosan #ad - Komfort | wbudowana funkcja TakeOff umożliwia łatwe zdejmowanie siedziska w celu czyszczenia ceramiki. Nie jest potrzebny rzemieślnik! Higiena i trwałość | zarówno wysokiej jakości wykonanie z antybakteryjnego duroplastu, jak i zawias ze stali nierdzewnej zapewniają wyjątkowo długą trwałość i higienę deski sedesowej.

Dopasowanie | idealna zgodność z różnymi designerskimi muszlami klozetowymi, między innymi Keramag Renova nr 1 PLAN. Atwy montaż | montaż zawiasu i deski sedesowej jest dziecinnie prosty dzięki nowoczesnej technologii zatrzaskowej. Bezgłośny | zintegrowana funkcja wolnoopadająca zapewnia ciche zamykanie deski sedesowej.
Markabadosan #ad
Producentbadosan.de #ad

10. Sanilo

#ad

Sanilo Deska sedesowa wolnoopadająca, wysoka jakość i stabilna jakość z drewna Vip Lounge, wiele pięknych czarnych desek sedesowych do wyboru

#ad
Sanilo #ad - W ten sposób powierzchnia deski sedesowej jest chroniona i zwiększa trwałość produktu. Wysoka jakość deska sedesowa wykonana jest ze stabilnego i odpornego na pękanie drewna. Stylowa deska sedesowa jest dostępna w różnych kreatywnych motywach i idealnie nadaje się do dopasowania łazienki do własnych życzeń i do indywidualnego zaprojektowania.

Dzięki specjalnemu wykonaniu i wysokiej jakości materiałowi pokrywa zapewnia bardzo wygodny komfort siedzenia. Praktyczna zintegrowana funkcja wolnego opadania zamyka pokrywę WC delikatnie i cicho.

Atwe w pielęgnacji okulary toaletowe mają specjalną powierzchnię antybakteryjną i można je bez problemu czyścić wszystkimi domowymi środkami czyszczącymi. Uniwersalna dzięki kształtowi deski sedesowej pasuje do wszystkich dostępnych na rynku wiszących i stojących muszli klozetowych i można ją łatwo zamocować za pomocą dołączonego materiału montażowego.
MarkaSanilo #ad
ProducentSanilo #ad
Wysokość1.97
Długość18.5
Waga6.61
Szerokość14.84