Top 10 Zigarettenanzünder Verlängerung – Zapalniczki samochodowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Weiss - More Power +

#ad

Przedłużacz 12 V 1,50 m do gniazda zapalniczki samochodowej gniazdo zapalniczki samochodowej 16 AWG / 15 A / 12 V / 24 V firmy Weiss, More Power +

#ad
Weiss - More Power + #ad - Dane techniczne – długość kabla: 1, 50 m | napięcie wejściowe: dc 12 v-24 V | Moc robocza: do 180 W dla 12 V / do 360 W dla 24 V. Kompaktowa konstrukcja – przedłużacz samochodowy można bez problemu złożyć w przypadku nieużywania i dzięki temu można go transportować oszczędzając miejsce.

Obszary zastosowania – za pomocą przedłużacza samochodowego 12 v / 24 v można używać różnych urządzeń elektrycznych, lodówka, telefon komórkowy, urządzenia do gotowania, koce grzewcze, świnki, takich jak np. Duży zasięg – praktyczne przedłużenie zapalniczki samochodowej o długości 1, 50 m niezawodnie dostarcza Twoje urządzenia nie tylko w całym pojeździe, czy w przednim lub tylnym obszarze samochodu, niezależnie od tego, ale również poza pojazdem.

Zakres dostawy – 1 x przedłużka do gniazda zapalniczki samochodowej 1, 50 m 12 V / 24 V biała – More Power +. Teleskopy goto, smartfon, elektryczne podgrzewanie foteli, tablety, sprężarka powietrza, telewizor samochodowy itd.
MarkaWeiss - More Power + #ad
ProducentWeiss - More Power + #ad
Numer części8014213
Model8014213

2. LEICESTERCN

#ad

Przedłużacz samochodowy 12 V/24 V

#ad
LEICESTERCN #ad - Wszystkie produkty w sklepie LEICESTERCN mogą wystawiać faktury VAT. Wszystkie kable są w 100% testowane: wszelkie otwory, nieprawidłowo okablowane i odcięte kable nie są dozwolone. W razie potrzeby skontaktuj się z obsługą klienta.

Wysoka jakość: 3, 1 m 12 v / 24 v 15 a klips aligator gniazdo zapalniczki samochodowej pyłoszczelne wodoszczelne. Bezpieczeństwo: klipsy i wtyczki zapalniczki są wykonane z izolującego tworzywa sztucznego, aby zapewnić bezpieczną ochronę podczas pracy. Wysokiej jakości produkty przynoszą różne uczucia. 12 miesięcy gwarancji: jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z naszego produktu lub usługi, skontaktuj się z nami, ponosimy odpowiedzialność za wszelkie nieoczekiwane problemy.

Wiele zastosowań: pasuje do każdego gniazda samochodowego 12 v/24 v i do stosowania z każdym urządzeniem 12 V/24 V, akumulatorami samochodowymi, akumulatorami motocyklowymi, akumulatorami do samochodów ciężarowych i wszystkimi akumulatorami 12 V/24 V.
MarkaLEICESTERCN #ad
ProducentLEICESTERCN #ad
Numer częściLST-DE-Câble01
ModelLST-DE-Câble01

3. URAQT

#ad

Z 3 bezpiecznikami 15 A, więcej mocy +, 4,6 m, 17 wtyczek AWG, uniwersalny, URAQT Przedłużacz do samochodu, 12 V-24 V DC, wodoszczelny, do zapalniczki samochodowej

#ad
URAQT #ad - Jest to idealny dodatek do twojego samochodu, elektryczne ogrzewanie foteli, telewizory do głośników samochodowych, lodówki samochodowe, koce elektryczne, lampy, odkurzacze, lodówki, pompy sprężonego powietrza, nadaje się do wszystkich urządzeń 12 V - 24 V, łodzi i wielu innych.

Kompleksowa ochrona dla Ciebie i Twojego urządzenia. Szerokie zastosowanie - ten przedłużacz do zapalniczki samochodowej nadaje się do każdego rodzaju gniazdka samochodowego 12 V 24 V, takich jak pompy, wentylatory itp. Bezpieczny i niezawodny - przedłużacz do zapalniczki samochodowej jest wyposażony w 3 bezpieczniki 15 A, które skutecznie zapobiegają przegrzaniu i zwarciom. Wysoka jakość - ten wodoszczelny przedłużacz do zapalniczki samochodowej jest wykonany z wysokiej jakości drutu miedzianego, stabilne przenoszenie prądu, który jest bardzo mocny i trwały.

To przedłużenie zapalniczki samochodowej jest wystarczająco długie, aby zmieścić się na tylnym siedzeniu samochodu. Czerwony wskaźnik led pokazuje stan pracy sprzętu, aby uniknąć wypadków. Wysokowydajne wyjście 12 v-24 V, dobra przewodność i wysoka wydajność pracy. W przypadku nieużywania można przykryć pokrywę, aby zapobiec przedostawaniu się kurzu, co może skutecznie chronić wewnętrzny obwód i wydłużyć żywotność. Jest to dobry towarzysz na kemping i w podróży. Przewodność 17 awG zapewnia bezpieczne połączenie.
MarkaURAQT #ad
ProducentURAQT #ad
Waga0.6
Numer częściU4-DYQ210707-FBA
ModelYJ-MCB041-2

4. Dongge

#ad

Z kablem przyłączeniowym 14 AWG 20 A, Dongge Wysokowydajne gniazdo zapalniczki samochodowej wodoszczelne 12 V/24 V DC gniazdo zapalniczki do łodzi, motocykla, samochodu

#ad
Dongge #ad - Skrzynka bezpieczników posiada wbudowany bezpiecznik 20 A. Ciężki kabel 14awg obsługuje wysoki prąd 20 a. Instalacja poprzez podłączenie do elektroniki pojazdu, przyczepie kempingowej lub motocyklu, ciężarówce, łodzi, idealnie nadaje się również do pojazdów bez przyłącza zapalniczki.

Jest często używana podczas montażu lub wymiany zapalniczek w pojazdach silnikowych, takich jak pompy powietrza, gotowania ryżu, podgrzewacze wody, motocyklach, statkach itp. Gniazdko do zabudowy w samochodzie, rozdzielacz gniazda zapewnia więcej użytecznych przyłącz, jest odporne na zachlapanie wodą i kurzem.

Nadaje się do urządzeń o wysokiej wydajności, falowniki, lodówki samochodowe, . Rednica wewnętrzna przyłącza oczkowego 8, czerwony kabel plus akumulator samochodowy, 2 mm, czarny kabel minus / GND, łatwy w obsłudze. Wejście: 12 v-24 v dc | wyjście: 12 v-24 v dc / prąd: 20 a, długość kabla: 1 m, przekrój kabla: 2 kwadraty.
MarkaDongge #ad
ProducentLUODOGN #ad
Długość1

5. Dongge

#ad

Motocykla, wodoszczelne gniazdo zapalniczki samochodowej 14 AWG 20 A, do samochodu, adapter do 12 V/24 V DC, 25 A, Dongge 1,2 m gniazdo zapalniczki samochodowej, łodzi

#ad
Dongge #ad - Może być stosowany do wszystkich urządzeń z zasilaczem zapalniczki samochodowej. Skrzynka bezpieczników jest wyposażona w wbudowany bezpiecznik 20 A, który dobrze chroni akumulator samochodowy. Z pyłoszczelną i wodoodporną nasadką.

Długość 1, czerwony kabel plus akumulator samochodowy plus, 3 mm, 2 m. Gwarancja jakości z rdzenia z czystej miedzi, gniazdo zapalniczki samochodowej z gwintem i może być zamocowane w żądanej pozycji. Nadaje się do urządzeń o dużej mocy, kuchenki ryżowe itp. Rozwiążemy go dla Ciebie w ciągu 24 godzin. Dostawa z dwoma zapasowymi bezpiecznikami 20A, 25A. Gwarancja jakości. Ciężki kabel 14awg obsługuje wysoki prąd 20 a.

Zaciski oczkowe z czystej miedzi o średnicy wewnętrznej 8, czarny kabel plus akumulator samochodowy minus/GND dla łatwego użytkowania. W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt. Szerokie zastosowanie w instalacji lub wymianie zapalniczek do papierosów w samochodach, refrigeratory samochodowe, takich jak pompy powietrza, inwertery, podgrzewacze wody, motorowerach, statkach itp.
MarkaDongge #ad
ProducentLUODONG #ad
Numer częściCZX661.2
ModelCZX661.2
Gwarancja2 lata gwarancji

6. Enisina

#ad

Adapter, 2 gniazda zapalniczki samochodowej, z bezpiecznikiem 15 A CL06, wodoszczelny, klasa morska DC 12 V/24 V, Rozdzielacz zapalniczki samochodowej

#ad
Enisina #ad - Cznie 2 wyjścia dc 12 V/24 V w zapalniczce samochodowej. Zapalniczka z kablem 16 awG, pełna długość 60 cm. Bezpiecznik składa się z wysokiej jakości stopu cynku i izolującego tworzywa sztucznego. Bezpiecznik składa się z wysokiej jakości stopu cynku i izolującego tworzywa sztucznego. Gniazdko zapalniczki samochodowej jest dostarczane z przewodem i jest łatwe w instalacji. Bezpiecznik można łatwo podłączyć i wymienić.
MarkaEnisina #ad
ProducentEnisina #ad
Wysokość1.97
Długość5.47
Szerokość3.94
Numer częściCL06
ModelCL06

7. Libershine

#ad

Wodoszczelna, 12 V-24 V, Zapalniczka samochodowa, prąd stały 1 sztuka

#ad
Libershine #ad - Czerwony kabel jest podłączony do bieguna dodatniego samochodu, jest bezpieczne i łatwe w instalacji do codziennego użytku, a czarny kabel jest podłączony do bieguna ujemnego. Atwa instalacja i użytkowanie - gniazdo zapalniczki ma dwa kable, "+" oznacza biegun dodatni, a "-" oznacza biegun ujemny.

Wysokiej jakości materiały - gniazdo zapalniczki samochodowej z osłoną z wytrzymałych materiałów ognioodpornych, które mają wysoką wydajność na wysoką temperaturę i odporność na topienie, przepięciu, zapobiega przegrzaniu, przeciążeniu i zwarciu. Szerokie zastosowanie - bardzo dobrze nadaje się do każdego telefonu komórkowego dc 12 V-24 V, motocykli, ATV, pasuje do samochodów 12-24 V, GPS, SUV-ów, łodzi, kamperów, kamery, MP3 itd.

Jachtów itp. Wodoszczelność i pyłoszczelność: zapalniczka samochodowa 12 v z wodoodporną i pyłoszczelną osłoną, skutecznie zapobiega przedostawaniu się wody i kurzu przed wejściem, chroni wewnętrzny obwód prądu, poprawia żywotność gniazdka 12 V. Kabel do zapalniczki samochodowej z bezpiecznikami, zapewnia bezpieczeństwo w przypadku zwarcia i zapobiega uszkodzeniu urządzenia przez wysoki prąd rozruchowy. Bezpieczeństwo - dc 12 v – 24 v, maksymalna moc wyjściowa: 120 W.
MarkaLibershine #ad
ProducentWoYu #ad
Wysokość0.79
Długość1.97
Waga0.11
Szerokość1.18
Numer części/
Model/
Gwarancja/.

8. Cllena

#ad

3 m, gniazdo 12 V/24 V, wtyczka na gniazdo, wytrzymały przewód 14 AWG z bezpiecznikiem liniowym 20 A, Cllena Przedłużacz do zapalniczki samochodowej 12 V

#ad
Cllena #ad - Bezpieczeństwo i bezpieczeństwo – przedłużacz 12 v jest wyposażony w bezpiecznik 20 A, wtyczka ma czerwone światło, aby chronić Twoje urządzenia, które świeci po otrzymaniu prądu.14 awg czysty drut miedziany, najlepsza izolacja, niska impedancja.

Wytrzymała jakość – z bezpiecznikiem 20 a i przewodem o grubości 14 AWG, przedłużacz sieciowy 12/24 V zapewnia komfort zasilania, gdy jest potrzebny, bez ryzyka przegrzania. Wystarczy rozszerzyć swoje źródło zasilania 12 V, jeśli Twoje urządzenia nie mogą dotrzeć do gniazdka. Atwa obsługa – wtyczka jest podłączana bezpośrednio do gniazda zapalniczki samochodowej, wtyczka do gniazda.

Różnorodne możliwości zastosowania: przedłużacz o długości 3 m 12 v/24 V zapewnia zasilanie Twoich urządzeń i urządzeń, chłodnice, lampy, takich jak telefony komórkowe, tablety, pompy powietrza, sprzęt kempingowy i wiele innych. Wysokiej jakości materiały - wtyczka bakelitowa i wysokiej jakości gniazdo z materiału ABS, odporność na wysoką temperaturę i korozję.
MarkaCllena #ad
ProducentCllena #ad
Numer części5063-10
Model5063-10

9. SPDYCESS

#ad

Ciężarówki, ATV, SPDYCESS Gniazdko samochodowe 12 V-24 V z przedłużaczem 2 m 14 AWG i bezpiecznikiem 20 A – wodoszczelne gniazdo do samochodu, motocykla, kampera

#ad
SPDYCESS #ad - Jeśli nie musisz ich używać codziennie, można ją łatwo złożyć i przymocować osłonę, aby zapobiec przedostawaniu się kurzu. Jakość premiumgniazdo zapalniczki jest wykonane z wysokiej jakości wytrzymałego, dobrej technologii, trudnopalnego drutu miedzianego, przeciążyć, wysokiej odporności na temperaturę i odporność na topienie.

Gniazdo samochodowe działa idealnie ze wszystkimi urządzeniami zasilanymi w samochodzie. Wodoszczelne i pyłoszczelne - etui ochronne na gniazdko zapalniczki jest wodoszczelne i pyłoszczelne, chroni również wewnętrzne układu i skutecznie poprawia żywotność. Atwa instalacjagniazdko zapalniczki jest wyposażone w dwa kable, to gniazdo zapalniczki można łatwo zainstalować, podłączając czerwony kabel do dodatniego przewodu w samochodzie i podłączając czarny przedłużacz do przewodu ujemnego.

Twoje urządzenia mogą się przegrzać, przeciążać i zwarć. Zestaw1 x gniazdko zapalniczki wyposażone w kabel 2 m, 1 x skrzynka bezpiecznikowa z wbudowanym bezpiecznikiem 20 A, a ponadto zapewnia bezpłatne zabezpieczenie zastępcze 20 A. Szerokie zastosowanie - szerokie zastosowanie do zasilania pojazdów, motocykla, aparatów, lamp, GPS, przenośnych lodówek, odtwarzaczy MP3, telefonów komórkowych, oczyszczaczy powietrza w pojazdach. Nadaje się do każdej łodzi morskiej dc 12 V-24 V, wentylatorów, łodzi, traktora, kosiarki, samochodu itd.
MarkaSPDYCESS #ad
ProducentGuangzhouhexinmaoyiyouxiangongsi #ad
Waga0.44
Numer częściHX-FJ-Z-006-2

10. INIU

#ad

ładowarka samochodowa USB do iPhone 13 12 11 X Samsung Galaxy S21 S20, INIU Adapter USB do zapalniczki samochodowej, szybkie ładowanie z podwójnym portem, USB C 30 W + USB A 30 W 12 V gniazdo USB

#ad
INIU #ad - Oznacza to, że telefon można zdjąć przez cały dzień. W przypadku problemów z jakością wyślemy Ci nowy zamiennik! Niezrównana wydajność ładowaniawyposażony w power delivery 3. 0 i quick charge 3. 0 w połączeniu ze wszystkimi innymi popularnymi technologiami szybkiego ładowania, aby zapewnić szybsze ładowanie wszystkiego w podróży – ożyw swój iPhone 13 do 75% w ciągu zaledwie 1 godziny.

Dlatego jesteśmy pewni, że zapewnimy wiodącą w branży 3-letnią obsługę. Wydajne ładowanie ipadów - dzięki wysokiemu wyjściu do usb c 30 w + usb a 30 w ładowarka samochodowa INIU PD+QC może nawet ładować iPada Pro z pełną prędkością, czego żadna inna ładowarka samochodowa nie potrafi zrobić. Zakres dostawy: 1 x ładowarka samochodowa pd + QC firmy INIU, 1 x instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. W iniu stosujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości. Bezpieczeństwo jest ważnedoskonały 15-stopniowy system smartprotect firmy INIU zapewnia ochronę przed przetężeniem, przeładowaniem, przepięciem, regulacją temperatury i innymi zaawansowanymi funkcjami ochronnymi, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo Twojego pojazdu i urządzeń.

Od iniu – bezpieczny profesjonalista w zakresie szybkiego ładowaniaciesz się najbezpieczniejszym ładowaniem z ponad 38 milionami użytkowników na całym świecie. Podwójne ładowanie - w przeciwieństwie do większości ładowarek samochodowych z zaledwie 2 portami usb, nasz produkt jest wyposażony w oba porty PD USB C i porty USB QC, dzięki czemu można szybko naładować nie tylko wszystkie standardowe urządzenia USB, ale także wszystkie nowe urządzenia iPhone i Android z portami USB C!.
MarkaINIU #ad
ProducentShenzhen Junkaida Intelligent Technology Co.,LTD #ad
Wysokość0.81
Długość1.79
Waga0.04
Szerokość1
Numer częściI710
ModelCI-710
Gwarancja3 Year Warranty Against Manufacturer Defects